Transfer rekoru kırılıyor! Jardel'i geride bırakıyor

Beşiktaş, Portekiz ekibi Benfica'ya Talisca için 15 Haziran 2018’e kadar ödeme süresi dolmak kaydıyla 18 milyon Euro’luk teklif sundu.
Transfer rekoru kırılıyor! Jardel'i geride bırakıyor
Beşiktaş yönetimi bir yandan yeni sezon kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürürken, Talisca için 15 Haziran 2018'e kadar ödeme süresi dolmak kaydıyla 18 milyon Euro'luk teklif sundu.

Geçen sezon 1+1 senelik sözleşme yapılan Anderson Talisca için bu sezon başında lisans için gerekli evrakları göndermemesi nedeniyle Benfica ile sürtüşme yaşayan siyah-beyazlılar; Portekiz ekibine sürpriz bir teklifte bulundu.

FFP BİTİNCE YAPILACAK

UEFA ile yapılan FFP anlaşması gelecek sezon biteceği için siyah-beyazlı yönetim, Portekiz ekibi Benfica'ya, Türk futbol tarihinin en yüksek bonservis bedelini iletti.

Kara Kartallar, 31 Mayıs'ta bitecek FFP anlaşması sonrasında 15 Haziran'a kadar ödeme süresi dolmak kaydıyla 18 milyon euro'luk teklif gönderildi. 


JARDEL'İ GERİDE BIRAKIR

Benfica'nın, Beşiktaş'tan gelen bu protokole sıcak baktığı bildirildi. Başkan Fikret Orman her fırsatta gelecek sezon Benfica'ya 'agresif' bir teklif sunacaklarını açıklıyordu.

Öte yandan bu transferin gerçekleşmesi durumunda Brezilyalı yıldız Anderson Talisca, bir dönem Galatasaray'ın Mario Jardel için ödediği 17 milyon 50 bin Euro'luk bonservis bedelini tarihe gömecek.

HABER YORUMLARI