Trabzonspor idmanında gergin anlar yaşandı

Yeni sezona Slovakya'nın Samorin kasabasında hazırlanan Trabzonspor, kampın 13. gününde çalışmalarını sürdürdü.
Trabzonspor idmanında gergin anlar yaşandı
Yeni sezona Slovakya'nın Samorin kasabasında hazırlanan Trabzonspor, kampın 13. gününde çalışmalarını sürdürdü.

Bordo-mavililer, teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, kamp yapılan otelin sahasında gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarına devam etti.

Antrenmana, eşinin doğumu nedeniyle kamptan ayrılan Uğur Demirok ile sakatlıkları bulunan Mehmet Ekici ile Ramazan Övüç katılmadı.

- Zeki Yavru'dan tepki

Bordo-mavililer, ilk 20 dakikası basın mensuplarına açık tutulan antrenmanın bu bölümünde dar alanda pas çalışması yaptı.

Çalışma sırasında Zeki Yavru, kendisine sert giren Okay Yokuşlu'ya kısa süreli bir tepki gösterdi. Daha sonra Okay'ın da yere düşen takım arkadaşını eliyle kaldırmasıyla tatsızlık son buldu.

- Yanal'ın kamp değerlendirmesi iptal

Teknik direktör Ersun Yanal'ın kamp değerlendirmesi yapmayacağı öğrenildi.

Kulüp yetkilileri, daha önce 13-14 Temmuz tarihlerinde kamp değerlendirmesi yapacağı açıklanan Yanal'ın söz konusu toplantıyı gerçekleştirmeyeceğini belirtti. Yanal'ın ikinci kampta değerlendirme yapması bekleniyor.

- Yarın son gün

Trabzonspor'un 14 günlük Slovakya kampı yarın sona erecek.

Bordo-mavililer, yarın sabah basına kapalı olarak son çalışmasını gerçekleştirdikten sonra kara yoluyla Avusturya'nın başkenti Viyana'ya geçecek. Karadeniz ekibi, Viyana'dan da TSİ 23.20'de uçakla Trabzon'a dönecek.

Bordo-mavili futbolcular, 20 Temmuz'da çalışmalara yeniden başlayacak ve ikinci etap kamp çalışmaları için de 24 Temmuz'da Macaristan'a gidecek.