Trabzonspor'a Güray Vural şoku!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'un yeni transferi Güray Vural, ilk maçında şanssız bir sakatlık yaşadı.
Trabzonspor'a Güray Vural şoku!
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'un yeni transferi Güray Vural, ilk maçında şanssız bir sakatlık yaşadı.

Bordo mavili ekibin Akhisar Belediyespor maçında ilk kez sahaya çıkan başarılı futbolcu, bir hava topu mücadelesi sonrasında sakatlanarak yerde kaldı.

Kolunun üzerine düşen Güray Vural'ın sağ dirseğinin çıktığı öğrenildi. Öte yandan Oscar Cardozo da yaşadığı sakatlığın ardından oyundan alındı.

Maç sonrasında Teknik direktör Hami Mandıralı, oyuncunun kolunun çıktığını ve doktorun yerine oturttuğunu söyledi. Yeni transfer Güray'ın en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Hami, "Güray önce kırık dediler ama şimdi çıktı diyorlar. Doktor yerine kolunu oturttu. O da talihsizlik. İnsan üzülüyor. Bırakıyorsun bir taraftan futbolu onu bunu ama insan işte ilk geldiği maçta kendi takımına karşı Trabzonspor forması altında ilk maçında sakatlanıyor. Çok üzüldük tabiki.. Ama 3-4 hafta aramızda olmayacak sanırım" dedi.

Trabzonspor, açıklama yaptı

Trabzonspor resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Kulüp doktoru Ufuk Şentürk'ün Güray Vural'ın sakatlığı hakkındaki açıklamasının tamamı şu şekilde;

"Sağ kolu üzerine düşen  futbolcumuz Güray Vural'ın dirseğinin çıktığı tespit edilmiş ve ani müdahale ile saha içinde dirseği tekrar yerine yerleştirilmiştir. Yapılan radyografik incelemeler sonucunda herhangi bir kırığa rastlanmamıştır.  Oyuncumuzun tedavisine başlanmış olup önümüzdeki günlerde MR incelemesi de yapılacaktır" 

 

Screenshot_2