Tolga'dan sert terör mesajı

Ankara'da yaşanan terör saldırısı sonrasında bir mesaj da Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin'den geldi.
Tolga'dan sert terör mesajı
Ankara'da yaşanan terör saldırısı sonrasında bir mesaj da Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin'den geldi.

Tolga, Galatasaraylı Umut Bulut'un babasının da hayatını kaybettiği saldırıda eski takım arkadaşına baş sağlığıyla başladığı mesajını, "Teröre bir şekilde destek olan, terör örgütlerinden beslenen, teröristlerle kol kola giren, dağlarda, yollarda, sivil yerleşim yerlerinde masumların, asker ve polisin canına kast eden, canlı bombaların evinde taziye çadırı kuran herkes de bunun hesabını verecek" sözleriyle bitirdi.

İşte Tolga Zengin'in mesajının tamamı;

Umut kardeşim doğum gününde babasını toprağa verecek. Bin bir zorlukla, güçlükle, emekle O'nu büyütüp, yetiştirip topluma kazandıran babasını. Terör insan ayrımı yapmıyor. Sen, ben fark etmiyor. Sadece Umut'un hikayesi değil onlarca, yüzlerce masum insanın böyle hikayesi var. Kemal amca... Peri, Dorukhan, Ozancan, Mehmet Emre ve diğerleri... Kimi kendini yetiştiren anne - babasını kimi yetiştirip güzel bir hayat düşlediği oğlunu, kızını, kardeşini kaybediyor. Allah'ım sabır ver. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarının başı sağolsun, milletimizin başı sağolsun.
Teröre bir şekilde destek olan, terör örgütlerinden beslenen, teröristlerle kol kola giren, dağlarda, yollarda, sivil yerleşim yerlerinde masumların, asker ve polisin canına kast eden, canlı bombaların evinde taziye çadırı kuran herkes de bunun hesabını verecek. Er ya da geç...