Terim Sert Çıktı! "Babayiğit Olmuşlar..."

Fatih Terim, Kosova maçı sonrasında kendisini eleştiren Oğuz Çetin'e ve Rüştü Reçber'e cevap verdi.
Terim Sert Çıktı!
Fatih Terim, Kosova maçı sonrasında kendisini eleştiren Oğuz Çetin'e ve Rüştü Reçber'e cevap verdi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Kosova maçı sonrasında birçok konuya açıklık getirirken, Oğuz Çetin ve Rüştü Reçber'e de göndermelerde bulundu.

Fatih Terim, kendisini sert bir dille eleştiren Oğuz Çetin ve Rüştü Reçber'e cevap verirken "Benim yanımda ceketinin düğmesini açamayanlar, bakıyorum baya bir babayiğit olmuşlar" şeklinde konuştu.

İşte Fatih Terim'in basın toplantısındaki o sözleri...

"Muhakkak ki, acıtmak için kendi arkadaşlarına iş bulup, kendisine de pozisyon bulur mu diye uğraşan insanlar var. Benim yanımda ceketinin düğmesini açamayanlar, bakıyorum baya bir babayiğit olmuşlar. Herkes inşallah bir görevin başında olur, ama böyle çok aleni düşmanlık yaparak, hoş bunların düşmanlığından ne olacak da... Bu arada yancılar, yamaççılar biraz üzülmüştür. Var ya tweetler, Instagramcılar... Bunlara son vermek lazım. Eleştirmek için çok sebep var, ben eleştirmeyin demiyorum. Yalan başladı, arkadan iftira başladı"

RÜŞTÜ REÇBER VE OĞUZ ÇETİN, TERİM İLE İLGİLİ NELER SÖYLEDİ?

Rüştü Reçber'in Fatih Terim ile ilgili söylediği sözler...

"Her maça ülkenin milli takımını kaos içinde hazırlamayı vazife edinmiş, kendisi ile çekişen, hatta söylediklerinin anlamını çözemez hale gelen bir ombudsman izlenimi veren, ülke içinde tartışılır hale gelen, saygıyı, sevgiyle değil de korku ve tehditle almaya çalışan sayın Fatih Terim, son 3 yıldır hiçbir şey vermediğin Türk futboluna belki de en iyi katkıyı emekli olarak verebilirsiniz..."

Oğuz Çetin'in Fatih Terim ile ilgili kullandığı sözler...

"Türkiye Futbolunu Kaosa Sürükleme Direktörü", traji-komik uygulamalarına , istikrarlı bir şekilde devam ediyor! Hiçbir şekilde bir dediği, diğerini tutmayan bir tutum içinde... 3 yıl gibi kısa bir sürede A Milli Takımı'na 90 oyuncu alan ve bir kenara atan, aslına bakarsaniz 'kendi maddi-manevi menfaatleri için, herşeyi yapmaya muktedir' bir insan Türk futbolunu işgal ediyor!"