Survivor Yattara şov yaptı

Survivor Yattara şov devam ediyor. Trabzonspor'un efsane yıldızı, Survivor'da Yattara şovuyla renk katıyor.
Survivor Yattara şov yaptı
Survivor Yattara şov devam ediyor. Trabzonspor'un efsane yıldızı, Survivor'da Yattara şovuyla renk katıyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan bölümde Gineli futbolcu, kumda minyatür kale ile yapılan maçta gösterdiği performansla dudak uçuklatırken attığı çalımlarla da dikkatleri üzerine çekti. Rakiplerini attığı çalımlarla adeta yerden kaldırmayan Survivor Yattara, takım arkadaşları ile birlikte gösterdiği performansla dikkat çekti.

Survivor Yattara'nın kumdaki performansının yanında yarışmanın renkli ismi Yılmaz Morgül de Yattara'nın hücum ettiği anlarda geride kalesini korumaya çalıştı. Survivor Yattara ayrıca kendisi oynamadığı anlarda takım arkadaşlarına da direktifler vererek takım arkadaşlarına destek oldu.

Yattara yarışma içerisinde de özellikle Yılmaz Morgül'le sert atışmalar yaşayarak adını duyurmuştu. Yılmaz Morgül de karşılaşmada gösterdiği performansla dikkat çekerken Survivor Yattara'nın yaptığı bir asisti de gole çevirmeyi başardı.

SURVIVOR YATTARA ŞOV YAPARKEN DİRSEK YEDİ

Yarışmada attığı çalımlarla dikkat çeken Gineli oyuncu, bir pozisyonda rakibinden dirsek yiyerek yerde kaldı. O anlar ise böyle yansıdı...

yattara2

SURVIYOR YATTARA ÇOK SİNİRLENDİ

Survivor Yattara'nın bir pozisyonun ardından diğer yarışmacılardan Tuğba Özay'a gösterdiği tepki de kameralara yansıdı. Survivor Yattara'nın minyatür kale maçta topa elle dokunmasına çok sinirlenen Survivor Yattara bu kez kenarda sinirlenerek tepkisini gösterdi. Atılan penaltı vuruşunda Tuğba Özay topun filelerle buluşmasını engelleyerek hatasını telafi ederken Survivor Yattara'nın bu kez sevinç gösterilerinde bulunduğu görüldü.

YARIŞMA İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİN TAMAMINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

morgulyattara1yattara3

yattara1