Survivor yangın haberleri Survivor Yattara korkusuna neden oldu

Survivor yangın haberleriyle dikkat çekiyor. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran haberlerde Trabzonsporlu Survivor Yattara da yarışmacı bulunduğu Survivor yangın haberleri ünlüler adasında çıkan yangın görüntüleri büyük dikkat çekti.
Survivor yangın haberleri Survivor Yattara korkusuna neden oldu
Survivor yangın haberleriyle dikkat çekiyor. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran haberlerde Trabzonsporlu Survivor Yattara da yarışmacı bulunduğu Survivor yangın haberleri ünlüler adasında çıkan yangın görüntüleri büyük dikkat çekti.

TV8'de yayınlanan ve büyük ilgi çeken yarışmada Trabzonsporlu eski futbolcu Survivor Yattara'nın da yarışmacı olarak yer aldığı Survivor'da geçtiğimiz gün yangın görüntüleri damgasını vurdu. Yarışmacıların büyük korkusuna neden olan Survivor yangın haberlerinin sorunsuzca halledildiği ortaya çıktı. Yangında küçük bir bölümün kül olduğu görülürken yarışmacıların ellerine geçen herşeyle yangını söndürmek için çaba sarfettiği görüntüler televizyonda oldukça fazla kez izlendi.

SURVIOR YANGIN GÖRÜNTÜLERİNDEN TRABZONSPORLU YATTARA

Görüntülerin başında Survivor Yattara'nın ateş yakmaya çalıştığı sırada çekilen görüntüler anlık paniğe neden olurken Survivor yangın şeklinde geçen haberlerin korkulacak boyutta olmaması yüreklere su serpti.

Panik olan yarışmacılar korku dolu anlar geçirirken yapılan konuşmalarda Survivor yangın olayının hergün rutin yakılan ateşten kaynaklandığı öğrenildi. Rüzgarın da yardımı ile büyüyen yangında kimseye hiçbirşey olmaması yarışmacıların ailelerini de etkilemedi.

Survivor yangın haberlerinin yanı sıra yarışma Türk izleyicisinin en çok izlediği yarışmalar arasında yer alıyor. Tuğba Ünsal, Survivor Yattara, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe gibi isimlerin yanında ünlü sporcular da yarışmada boy gösteriyor.

SURVIVOR YANGIN HABERLERİNE İLİŞKİN TÜM GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SURVIVOR YANGIN İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLER EKRANLARA BÖYLE YANSIDI

Survivor yangın Survivor yangın Survivor yangın Survivor yangın

SURVIVOR YANGIN ÖNCESİNDE YATTARA'DAN ŞOV HABERLERİ GÜNDEMDEYDİ

Geçtiğimiz günlerde Survivor yangın haberleri haricinde Yattara'nın kumda futbolda yaptığı şov dikkat çekmişti. Survivor Yattara şov devam ediyor. Trabzonspor'un efsane yıldızı, Survivor'da Yattara şovuyla renk katıyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan bölümde Gineli futbolcu, kumda minyatür kale ile yapılan maçta gösterdiği performansla dudak uçuklatırken attığı çalımlarla da dikkatleri üzerine çekti. Rakiplerini attığı çalımlarla adeta yerden kaldırmayan Survivor Yattara, takım arkadaşları ile birlikte gösterdiği performansla dikkat çekti.

Survivor Yattara‘nın kumdaki performansının yanında yarışmanın renkli ismi Yılmaz Morgül de Yattara'nın hücum ettiği anlarda geride kalesini korumaya çalıştı. Survivor Yattara ayrıca kendisi oynamadığı anlarda takım arkadaşlarına da direktifler vererek takım arkadaşlarına destek oldu.

SURVIVOR YANGIN HABERLERİ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE GÜNDEME GELMİŞTİSURVIVOR'DA EYÜPSPOR BESTESİ

TV8'in sevilen yarışması Survivor'da yarışmacı olan Avatar Atakan kazandıkları yarışma sonrasında Eyüpspor bestesi ile sevindi.