Survivor son bölümde kim elendi?

Survivor'da dün gece elenme heyecanı yaşandı. Bildiğiniz gibi Surivivor ünlüler ve gönüllüler takımından ikişer aday konseyde elenme adayları arasındaydı. Büyük heyecana sahne olan gecede sürpriz bir isim Survivor 2017'ye veda etti...
Survivor son bölümde kim elendi?
Survivor'da dün gece büyük bir heyecan vardı. Hatırlanacağı üzere Cumartesi ve Pazar günü iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu dokunulmazlık oyunları sonrasında ünlüler ve gönüllüler takımından 4 eleme adayı ortaya çıkmıştı. Bu eleme adaylarının belirlenmesinin ardından reiting rekorları kıran yarışma programı Survivor'a bir kişe daha veda etti. Survivor'da eleme adayları; Erdi, Berna, Sabriye ve Adem'di. Bu 4 isimden birisi Survivor'a veda etti.

İşte Survivor'dan elenen o isim...

Survivor kim elendi 2017?
Survivor'da bu gece gerçekleşecek konsey ile Survivor kim elendi 2017 sorusu cevap buldu. Survivor'dan elenen isim Erdi oldu. 

Survivor eleme adayları kim oldu?

Ünlüler Takımı Survivor haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu. Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı Survivor'da birleşme partisi öncesinde adaya veda edecek son isim belli olacak. Survivor eleme konseyinde dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında Erdi ve Berna'nın ismi çıktı. Dokunulmazlığı kaybeden ünlülerde konseyden Sabriye'nin ismi çıkarken bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat, eleme adayı olarak Adem'i potaya çıkarttı.   
HABER YORUMLARI