Survivor 2017'ye veda eden isim belli oldu

TV8'in en çok izlenen yarışması Survivor 2017'de Ada hayatına veda eden isim belli oldu.
Survivor 2017'ye veda eden isim belli oldu
TV8'de yayınlanan ve ekranların fenomen yarışma programlarından olan Survivor 2017'de Ada hayatına veda eden isim belli oldu.

ACUN ILICALI AÇIKLADI

Öte yandan ceza oyununun oynanacağını belirten Acun Ilıcalı oyunu kaybeden takımın 2 dokunulmazlık oyununa -1 mağlup durumda başlayacağını belirtti.

HAFTANIN EN İYİ PERFORMANSLARI KİMLER OLDU?

Erkeklerde;

1.Ogeday

2.Serhat

Kızlarda;

1.Sema
2.Sabriye
3.Şahika

SURVIVOR'A KİM VEDA ETTİ?

Survivor 2017'de hayallerine veda eden isim belli oldu. Buna göre Şahika Ercümen halk oylamasından en az oyu alarak Survivor'dan elendi.

ŞAHİKA ERCÜMEN KİMDİR?

Şahika Ercümen, 16 Ocak 1985 yılında Çanakkale'de doğdu. Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi'ni bitiren Şahika Ercümen, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun oldu. Ercümen, halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Astım hastalığından dolayı çok zor bir çocukluk geçirdiğini ifade eden Şahika, sualtı sporlarına başlamasını hayatının dönüm noktası olarak kabul ediyor. Sualtı Sporları Milli Takımı'nda sualtı hokeyi, sualtı rugbysi, monopalet ve serbest dalış branşlarında 100 üzerinde ulusal şampiyonluk ve rekorunun yanı sıra 8 tane de Dünya Rekoru sahibi olan Şahika, spor kariyeri dışında diyetisyenlik yapıyor ve sualtı belgeselciliği ile uğraşıyor.
HABER YORUMLARI