"Robben F.Bahçe'ye gelebilir"Sporcope.com'un gündeme ışık tutan Periscope yayınları devam ediyor.

Sarı lacivertli camianın dikkat çeken basın emekçilerinden Ahmet Ercanlar, Sporcope.com'un Periscope canlı yayında Barlas Ateşli ile Fenerbahçe gündemini değerlendirdi.

Ercanlar, Nani'nin geleceği ve Robben'in olası transferi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Nani'nin sezon sonunda Çin'e gideceğini belirten Ercanlar, Portekizli oyuncunun transferinden gelecek maddi güç ile Robben'in transfer edilebileceğini belirtti.

Ahmet Ercanlar ayrıca, sarı lacivertli yönetimin yıldız oyuncu ile daha önce görüşmelerde bulunduğunu ve söz konusu transfer için nabız yokladığını da ifade etti.

EMEK EGE'YE CEVAP!

NTV Spor'un başarılı spikerlerinden Emek Ege, periscope yayını öncesinde Ahmet Ercanlar'a "Ahmet Bey, bir Urfalı olarak 'acısız Adana kebabına', İstanbul'da Urfa denmesini size de saçma gelmiyor mu?" sorusunu yöneltti.

Emek Ege'nin bu esprili sorusunu yanıtsız bırakmayan Ahmet Ercanlar, "Urfa, Adana'dan daha iyidir. Emek Ege gelsin de Urfa'da yesin" cevabını verdi.

AHMET ERCANLAR'IN YORUMLARINDAN SATIRBAŞLARI ŞU ŞEKİLDE;

- Volkan Şen, Akhisar Belediyespor maçı sonrasında ayakta duracak halde değildi. Röportaj verirken, dayanamadı ve serum takıldı.

- Vitor Pereira, hedefleri olan bir teknik adam. Burada başarılı olup Real Madrid'e, Milan'a gitmek isteyebilir. Ben kendisini çok başarılı buluyorum.

- Fenerbahçe'de forvetin adı artık belli oldu. Forvet artık Robin Van Persie. Fernandao tamamlayıcı bir oyuncu konumunda. Herkes rolünü kabul ederse daha başarılı oluruz.

- Van Persie hücumda büyük bir zenginlik katıyor. Her maçta böyle oynasın Fenerbahçe her maçını kazanır.

- Primleri de dahil edersek Caner Erkin'in Inter'den alacağı öne sürülen para Fenerbahçe'den alacağının 3'te 1'i. Caner bunu kabul ederse gidebilir. Ama ben sanmıyorum.

- Fenerbahçe Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile sözleşme yenileyecektir.

- Serdar Kesimal'in iş ahlakı çok düşük. Menajerler kendisine kulüp buldu ancak kabul etmedi. 'Rahatım, yatıyorum' burada dedi. Nasıl olsa yattığı yerden alıyor parasını. Ben şahsen bir futbolsever olarak Serdar Kesimal'ı kınıyorum. Bu ahlaka aykırıdır.

- Belki bu sezon sonu değil ama önümüzdeki sezondan itibaren Dirk Kuyt ya da Emre Belözoğlu'nda birisi sportif direktör olacak diye düşünüyorum. Belki ikisi birden de Samandıra'ya döner.

- Samandıra'da müthiş teknolojik bir sistem var ve sistem Aykut Kocaman döneminde yapıldı.

- Salih Uçan çok güçlendi. Nisan ayında opsiyonunun süresi doluyor. Roma eğer Salih ile devam etmek isterse eder, istemezse de Fenerbahçe seve seve alır. Fenerbahçe'ye döndükten sonra da başarılı olacağını düşünüyorum.