Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de play-offlar başlıyor.

PTT 1. Lig'e yükselecek son takımın belli olacağı Spor Toto 2. Lig play-off maçları yarın başlayacak.
Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de play-offlar başlıyor.
PTT 1. Lig'e yükselecek son takımın belli olacağı Spor Toto 2. Lig play-off maçları yarın başlayacak.

Çift maçlı eleme sistemine göre oynanacak play-off'larda çeyrek final ilk maçları yapılacak. Rövanşlar ise 9 Mayıs Pazartesi günü oynanacak.

Play-off çeyrek final ilk maçlarının programı şöyle:

Yarın:

16.00 Gümüşhanespor-Kocaeli Birlikspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe)

16.00 Sarıyer-İstanbulspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Hacettepe-Bandırmaspor (Ankara 19 Mayıs)

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Ümraniyespor, Kırmızı Grup'ta ise Manisaspor, şampiyon olarak PTT 1. Lig'e yükselmeye hak kazanmıştı.

2. LİGDEN ÜST LİGE ÇIKAN TAKIMLAR BELİRLENECEK

Spor Toto 3. Lig'de ise play-off yarı final müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Toplam 3 grupta oynanacak play-off'lar sonunda birer takım Spor Toto 2. Lig'e yükselecek. Yarı finallerde ilk maçlar yarın, rövanşlar ise 9 Mayıs Pazartesi günü yapılacak.

Spor Toto 3. Lig'de yarın oynanacak play-off yarı final ilk maçlarının programı şöyle:

1. Grup:

16.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kızılcabölükspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Zonguldak Kömürspor-Tire 1922: Serdar Akkoçoğlu (Karaelmas Kemal Köksal)

2. Grup:

15.30 Ofspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Of İlçe)

16.00 Adliyespor-Diyarbekirspor (Ankara OSTİM)

3. Grup:

16.00 Beylerbeyi-Bayburt Grup Özel İdare (Beylerbeyi 75. Yıl)

16.00 Çorum Belediyespor-Niğde Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

BAL'DAN PROFESYONEL LİG'E

Bölgesel Amatör Lig'den (BAL) profesyonel lige adım atacak son ekipde, hafta sonu belli olacak.

Ankara OSTİM Stadı'nda 8 Mayıs Pazar günü saat 15.00'te başlayacak 12 Bingölspor-Karaderespor maçının galibi, Spor Toto 3. Lig'e yükselecek.

Bu sezon şimdiye kadar Elaziz Belediyespor, Erbaaspor, Türk Metal Kırıkkalespor, Afjet Afyonspor, Halide Edip Adıvarspor, Kütahyaspor, Muğlaspor ve Kocaelispor olmak üzere BAL'dan 8 takım 3. Lig'e adım atmıştı.