Sonucu önceden bildi

Fenerbahçe'nin Akhisar Belediyespor'u deplasmanda 3-0 yendiği maçın ardından sarı-lacivertli futbolcular takım otobüsünde FBTV'ye açıklamalar yaptı.
Sonucu önceden bildi
Fenerbahçe'nin Akhisar Belediyespor'u deplasmanda 3-0 yendiği maçın ardından sarı-lacivertli futbolcular takım otobüsünde FBTV'ye açıklamalar yaptı.

Maçı değerlendiren Volkan Demirel, "Bu maçı kazandığımızda derbi galibiyetinin daha önemli olacağını bilerek maça çıktık. Üç puanı da 3 golle aldık. 3 tane de güzel gol oldu. Hepsi bir birinden güzeldi. Çok sevinçliyiz. İnşallah sezon sonuna kadar gidişatımız devam eder. Takım olarak bu havaya girdik inşallah sezon sonunda da devamını getireceğiz." dedi.

"Maçın adamı Şener"

Volkan Demirel maçın adamının Şener Özbayraklı olduğunu söyleyerek "Hemşerim Şener bugün çok güzel oynadı. Hem asist yaptı hem de güzil bir gol attı. Maçın adamı bence Şener" ifadesini kullandı.

Son iki haftada 2 gol atan Volkan Şen ise "Şeytanın bacağını geçen hafta kırdım ve golümü attım. Bugün de güzel bir galibiyet aldık. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Zor bir zeminde kazanmasını bildik." dedi.

Volkan Şen ise ilginç bir şekilde maçta forma giymeyen Gökhan Gönül'ü maçın adamı seçti. Yıldız futbolcu Gökhan'ın maçın sonucunu önceden bildiğini söyledi.

Gökhan Gönül maçtan önce sonucu bilmiş

Gökhan Gönül ise maçtan önce Volkan Şen'e maçın 3-0 biteceğini söylediğini ifade ederek "Maçtan önce sadece tahmin etmiştim Volkan'a da 2 gol atacağını söylemiştim ama 1 gol attı. Güzel galibiyet oldu. Ama maçın kahramanı Şener Özbayraklı. İnşallah attığı golle şampiyonluğu sezon sonu kutlayan taraf biz olacağız" şeklinde konuştu.

Şener Özbayraklı: Golü şansa attım

Maçın kahramanı Şener Özbayraklı da maçı FBTV mikrofonlarına değerlendirdi. Şener "Çok sevinçliyim, sezon sonuna çok az maç kaldı. Zor bir deplasmandan iyi bir galibiyet aldık. Benim de katkım oldu. Bunu burada bırakmamız gerekiyor. İnşallah sezon sonunda aynı sevinci yaşarız." dedi.

Attığı golü de anlatan Şener, "Ordan bilerek vuruyoruz ama şans. O topun o seviyede oraya gitmesi tamemen şans. Bugün bana nasip oldu. İnşallah Alper de atar. Tek temennimiz o. İnşallah 3. kez yine atarım şanstan kurtarırız." ifadesini kullandı.