Sobol'dan Beşiktaş açıklaması!

Beşiktaş'ın ilgilendiği futbolcu Eduard Sobol, siyah beyazlılara transferi hakkında konuştu. 
Sobol'dan Beşiktaş açıklaması!
Beşiktaş'ın ilgilendiği Zorya Luhansk'ta kiralık olarak forma giyen genç sol bek Eduard Sobol, hakkında çıkan iddialarla ilgili olarak Ukrayna basınına açıklamalarda bulundu. Eduard Sobol Beşiktaş transfer haberleri hakkında konuştu.
Bonservisi Shakhtar Donetsk'te olan ve Zorya Luhansk'ta kiralık olarak forma giyen Eduard Sobol, Ukrayna basınına yaptığı açıklamada, "Ben çıkan haberleri sadece internet ve basından takip ediyorum. Hakkımda çok şey yazılıp çiziliyor ama benim bir bilgim yok. Yorum yapmam da doğru olmaz." diye konuştu.
BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF VAR MI?
"İnanın bu haberleri ben de sizin gibi basından takip ediyorum. Bana gelen bir şey yok. Hiçbir bilgim yok. Kulüpler arasında bir görüşme olabilir tabi ama bana gelen bir şey yok.
" "KAMP İÇİN HAZIRLANIYORUM."
Kendisinin tamamiyle formuna odaklandığını belirten Eduard Sobol, "Ben şu anda Zorya Luhansk'ın devre arası kampı için çalışmalarımı sürdürüyorum." diye konuştu. Eduard Sobol Beşiktaş'a transfer olacak mı? Beşiktaş'ın ara transfer döneminde ilgilendiği futbolculardan biri olan Eduard Sobol hakkında siyah beyazlılar kulübü Shakhtar Donetsk ile anlaşmaya vardı. Ancak özellikle golcü arayışları nedeniyle bu transferi şimdilik bekleten siyah beyazlı yönetim, Şenol Güneş'in de onay vermesi halinde Ukraynalı futbolcuyu kiralık olarak renklerine bağlayacak.FutbolArena
HABER YORUMLARI