Sneijder hiçbir yere gitmiyor!

Sneijder hiçbir yere gitmiyor!

2 yıllık sözleşmesi var en azında bunu tamamlamak istiyor


Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers basın mensuplarına özel açıklamalarda bulundu, "Türkiye'de üzücü olaylar olmuş olabilir. Ama bu Sneijder'in Galatasaray ve Türkiye'yle ilgili düşüncesini değiştirmedi. Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi var. Hedefi en azından bu süreyi tamamlamak" dedi.

 

Bence ayrılmaz


Başarılı orta saha oyuncusunun şu anda sadece derbiyi düşündüğünü belirten Albers, "Ne bana ne de Galatasaray'a gelen bir teklif var. Ocak ayında dünyanın pek çok yerinden Wesly için teklif aldık. Takımların ismini söyleyemem. Ama Wesly gitmek istemedi. Galatasaray'da mutlu. Şu anda gelen teklif yok. 2 yıl daha sözleşmesi var. Ben Wesly'nin devam edeceğine inanıyorum. Sezon sonunda şartlar değişir, yönetim gelebilecek teklifleri değerlendirme kararı alırsa bunu o zaman düşünürüz. Ama bana göre bunlar olmaz. Şu anda teklif yok" şeklinde konuştu" ifadelerini kullandı.

 

Hakkında abuk sabuk iddialar üretiliyor


Sneijder'in temsilicisi Guido Albers, "Wesly hakkında abuk subuk laflar ediyorlar. Her gün türlü türlü rivayetler. Almış olduğu farklı bir karar yok. Hep söylediğimiz gibi aynı noktada. Galatasaray'ı seviyor ve devam etme arzusunda. Şu anda tek düşüncesi Fenerbahçe'yle oynayacakları derbi. İyi bir rakibe karşı oynayacaklar. Ama sezonu kurtarmak adına çok önemli bir maç olacak. O yüzden Wesly için tek düşünce kazanmak" dedi.

 

Kaynak: Radyospor