"Sneijder en az 3 Arda eder"

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında gündemdeki konular hakkında açıklamalar yaptı.
İşte o açıklamalar;

Arda insani bazda, futbol bazında irtifa kaybediyor. Arda'nın Avrupa'da pik yapma şansı yok. Arsenal'e gitse Premier League şampiyonu olamazsa, olmaz. Arda Barcelona'da oynayamaz, Arda'nın fiziki durumu, "bakarsan bağ, bakmazsan dağ" gibi. Arda'nın yerine oynayanalr ateş gibi Barcelona'da. Arda kötü oyuncu değil. Fizik olarak çok kötü bir oyuncu.

Arda'yı Galatasaray'a getirmemelerinin bir sebebi var. Tudor taviz vermeyen, afra tafra yapanlara karşı duran biri. Arda'ya "go home" der. Dursun Özbek yere bakan yürek yakan köylü çocuğunu oynuyorama aslında çok uyanık, zeki bir adam. Tudor ile sarsıntı sürse, Tudor gitmişti Terim'i getirmişlerdi. Terim'i kenarda tutan yönetim Arda'yı getirmez. Arda'nın Galatasaray'a gelmesi yüzde 50 ile reddediliyorsa, sorun Arda'dadır. 

Sezonun yarısı oldu, Barcelona'da 18'e giremiyor. Türkiye'ye ben gelme demem. Büyük kumardır gelmesi ama gelir de şampiyon yaparsa pozitiflik ona gelir. Yaptığın bütün olaylardan ders al. İyi çocuk ama bir kötü alışkanlığın var, ondan uzak dur. Hayatın biter.  

"Sneijder en az 3 tane Arda eder"

"Tudor iyi bir insan, hoca olarak iyi, futbolcular sevmese de iyi. Arda'nın şu anki durumu fiziksel durumu Sneijder'in son hali ile aynı. Sneijder'i Tudor gönderdi. Arda'yı takımda görmek istiyorsan Sneijder az oyuncu muydu? Sneijder en az 3 tane Arda eder. Tudor'a soruyorum, madem Arda'yı istiyorsun Sneijder'i neden yolladı. Nice nedir ya Fransa'da yancı takımı."

Başkan Özbek'in Galatasaray beşinci yıldızı Fenerbahçe dördüncü yıldızı takmadan alır sözleri üzerine, "Sayın Özbek Galatasaray beşinci yıldızı takacağı dönemde Fenerbahçe bir kere bile şampiyon olamayacak diyorsun ama oldu mu?  Sen de nifakçı, rakibi rencide edici sözlere başladın sayın Özbek"

"Aykut Kocaman sana bazı sözler söyleyeceğim. Yalancı çobanın hikayesini oku. "

"Norveç'e gidin sorun Olympiakos ve Fenerbahçe diyin. Cevap olarak Basketbol gelir."
HABER YORUMLARI