Skandal kararın altından o yıldız futbolcu çıktı

Türkiye Milli Takım forması giymesi beklenen, fakat son dakikada Almanya tercihin yapan Kerem Demirbay'ın geçtiğimiz hafta Joachim Löw ve Mesut Özil'le görüştüğü ortaya çıktı.
Skandal kararın altından o yıldız futbolcu çıktı
Aylar önce Kerem Demirbay için harekete geçen ve oyuncuyu yakından takip eden Fatih Terim, yetenekli futbolcunun Almanya Milli Takımı'nı seçmesiyle şok olurken, Terim'in Kerem için yardımcılarından Nedim Yiğit'i görevlendirdiği, Yiğit'in Gelsenkirchen'e giderek Kerem'in ailesini defalarca ziyaret ettiği ortaya çıktı.

LÖW GEÇTİĞİMİZ HAFTA KEREM'İ ARADI

Hoffenheim'in orta saha oyuncusu için tüm şartlarını seferber eden Fatih Terim, Kerem konusunda hayal kırıklığına uğrarken oyuncunun son dakikada neden Almanya Milli Takımı'nı tercih ettiği belli oldu. Şu ana kadar Kerem Demirbay konusunu ağırdan alan ve oyuncuyla temasa geçmeyen Joachim Löw'ün geçtiğimiz hafta 23 yaşındaki yıldızı aradığı ve Kerem'i Almanya Milli Takım forması için ikna ettiği belirtildi.

KEREM DEMİRBAY KENDİSİ GİBİ ZONGULDAKLI OLAN ABİSİ MESUT ÖZİL'LE GÖRÜŞTÜ

Hoffenheim'de oynadığı futbolla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Kerem Demirbay'ın İngiltere Premier Lig'de oynamak için Löw'ün Almanya'sını seçtiği ifade edilirken, genç yeteneğin kendisi gibi Zonguldaklı olan diğer yıldız Mesut Özil'den akıl aldığı iddia edildi. Mesut Özil ve Joachim Löw'le görüşme yaptıktan sonra Almanya Milli Takımı'nı tercih eden Kerem'in bu kararını son dakikada açıklaması TFF ve Fatih Terim cephesinde kızgınlığa ve kırgınlığa yol açtı.
HABER YORUMLARI