Sinem Yanmaz'dan Hamza Hamzaoğlu itirafı: "Oğlumun babası Hamza Hamzaoğludur"

Hamza Hamzaoğlu Denizlispor'da görev yaptığı sırada aşk yaşadığını söyleyen dönemin kulüpteki medya sorumlusu Sinem Yanmaz, itirafta bulundu.
Sinem Yanmaz'dan Hamza Hamzaoğlu itirafı:
Hamza Hamzaoğlu Denizlispor'da görev yaptığı sırada aşk yaşadığını söyleyen dönemin kulüpteki medya sorumlusu Sinem Yanmaz, itirafta bulundu.

Sinem Yanmaz, salı gecesi kişisel Facebook adresinden iddiayı gündeme getirirken, herkese tek tek cevap vermektense bu yolu tercih ettiğini ve 'vicdanını rahatlattığını belirtti.

Sinem Yanmaz, daha sonra DHA muhabirine, sosyal medyada yazdıklarını tekrarladı. Oğlu Eşref Çınar'ın babası olduğunu iddia ettiği Hamza Hamzaoğlu ile bir ev ortamında yemek sırasında zafer işareti yaparken çekilmiş bir fotoğrafını da yayınlayan Yanmaz şu ifadelere yer verdi:

"BENİ MAĞDUR ETMİŞTİR"

"Soran soruşturan arkadaşlara tek tek cevap vermektense, ilk ağızdan net yazayım istedim. Beni tanıyanlar mizacım ve karakterimi bilir. Özüme, vicdanıma ters vuku bulan bu olayı tüm çıplaklığı ile gözler önüne sermek artık ruhen özgürlüğüm olacaktır. Hamza Hamzaoglu'nun oğlu Eşref Çınar Hamzaoglu'nun annesiyim. Oğlumun, annesi ve babası tarafından 5 yıldır meşrulaştırılamayışının sebebi Hamza Bey'in ailesi, çevresi, kariyeri, kişisel menfaatleri doğrultusunda sevgi ve saygı bağı ile şahsimin fedakârlığı idi. Bu yönde kendisinin doğru zamanı tarafımdan sabırla beklenmiş, oğlum ve benim hayatımızdan önce Hamza Bey'in öncelikleri gelmiştir. Ancak oğlum ve benim hayatım üzerine fütursuzca söylediği yalanının gün yüzüne çıkmasıyla hem kadın, hem anne olarak bunca yıllık gizli hayat mücadelesi ve hem oğlum hem kendi hayatımdan verdiğim fedakârlığın koca bir yalan uğruna olduğunun taze idraki ve acı tecrübesini yaşamaktayız. Beyefendi kişiliği ve karakteri ile sevilen, tarafımdan da bu yönüyle gurur duyulan Hamza Hamzaoğlu maalesef bilinenin aksine gösterdiği bu akıllara zarar tutumuyla beni hem bir kadın, hem de bir anne olarak manen tarifi mümkün olmayan şekilde yaralamış ve mağdur etmiştir.

"MAALESEF GERÇEK BUDUR"

Sinem Yanmaz, bu paylaşımdan sonra kendisine telefonla ulaşan DHA muhabirine ise şunları söyledi: "Facebook üzerinden yaptığım bu ileti, sadece vicdanımın özgürlüğü içindi. Başka hiçbir şey için değil. Ben kendisini şahsımca öyle bildim, öyle tanıdım, öyle sevdim. Ondan bir çocuk dünyaya getirdim. Maalesef gerçek budur. Oğlum Eşref Çınar Hamzaoğlu, Hamza Hamzaoğlu'nun yasal oğludur."

SİNEM YANMAZ'IN FACEBOOK PAYLAŞIMI ŞU ŞEKİLDE;

Screenshot_3Screenshot_4Screenshot_5
Sinem Yılmaz'ın bu açıklamalarının ardından Hamza Hamzaoğlu'nun cevabı da gecikmedi. Bir açıklama yayınlayan Hamzaoğlu,


"Bugün kamuoyunda sayın Sinem Yanmaz'ın sosyal medya hesabından (Facebook) şahsım ve ailemle ilgili yapmış olduğu açıklamalar, gündeme gelmiştir. Öncelikle şu hususu belirtmek isterim; açıklamada geçen Eşref Çınar Hamzaoğlu, en başından itibaren şahsım tarafından tanınan ve nüfusuma kaydettirmiş olduğum oğlumdur. Doğduğu günden itibaren de oğluma karşı babalık görevlerimi elimden geldiği müddetçe en iyi şekilde yerine getirmiş bulunmaktayım. Bu bakımdan, sayın Sinem Yanmaz'ın hangi saikle yaptığı anlaşılmayan ve birçoğu da gerçek dışı olan açıklamalarına itibar edilmemesini diliyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Sinem Yılmaz bu kez kişisel Instagram hesabı üzerinden Hamza Hamzaoğu'na cevap verdi. Sinem Yılmaz kişisel Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı;

Ekran Alıntısı