"Şikenin kralını G.Saray yaptı"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin başkanı Aziz Yıldırım, 4-2 yenildikleri Antalyaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin başkanı Aziz Yıldırım, 4-2 yenildikleri Antalyaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Sarı lacivertli kulübün başkanı şikeden, Amedspor'a kadar birçok konuda ses getirecek ifadeler kullandı.

İşte Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları;

"Takım zanneti ki lig bitti. Turistik seyahat olarak geldiler. Yenildik. Onlar toparlarlar ders çıkaracaklar bu maçtan"

"Milli takım 8 yedi, Beşiktaş yedi hepimiz üzüldük. Ama Galatasaray başkanı unutmasın Fenerbahçe onlara 6 tane attı"

"Yargıtay onaylayınca TFF'ye, UEFA'ya, her yere dava açacağız!EFA çatırdayacak dedim. Çatırdadı mı, çatırdadı! Bu ülkeye şikeyi getiren Galatasaray kulübüdür. Başkanların dili açıldı. Sonra söylediklerini adam yuttururlar.

"GALATASARAY TARİHİ ŞİKEYLE DOLU

"Biz Galatasaray'la ilgili tek bir ifade kullandık mı? Hayır. Onların kendi sorunudur. Galatasaray tarihi şikeyle doludur"

"Dava devam ediyor. Adama yuttururlar o lafı! Beni kızdırmasınlar! Galatasaray başkanına buradan şunu diyorum. Şike meselesini savunuyorsanız demek ki sizin 3 Temmuz kumpası ile bağınız var. Beni konuşturmayın, konuşursam yer yerinden oynar!"

"AMEDSPOR'U TEBRİK ETMEK LAZIM"

"Hoca van Persie'yi oynatmamışsa 'Neden oynatmadın?' diye soramazsınız. Onun kararıdır. Amedspor'u tebrik etmek lazım. İmkansızlıklar içindeki takımın bu noktaya gelmesi iyi bir şey."

"DİYARBAKIR'A GİDEMİYORUM"

"Kupada Tuzla, Giresun maçını oynatıyorlar, tribünde 2 bin kişi. Elektriği aç, kapa, bunların hepsi masraf! Diyarbakır'a maça gidemiyorum. Yurtdışında işlerim var. Yönetim orada olacak ama, Mahmut olsun, diğerleri olsun."