Sergen Yalçın: "Antalyaspor'un aldığı skor bizi korkutmuyor"

Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Çaykur Rizespor karşısında mağlubiyeti hak etmediklerini, kaybettikleri için üzgün olduklarını kaydetti.
Sergen Yalçın:
Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Çaykur Rizespor karşısında mağlubiyeti hak etmediklerini, kaybettikleri için üzgün olduklarını kaydetti.

Maçın başında şanssızlık yaşadıklarının altını çizen Yalçın, "90 dakika tamamen bizim kontrolümüzde geçen bir mücadele oldu. Çok daha üstün oynadığımız maçta, karşılaşmanın başında yediğimiz golle sahadan yenik ayrıldık. Futbolun talihsizliği, mağlubiyeti hak etmedik. Gol yediğiniz zaman bu tür müsabakalarda çeviremiyorsunuz. Gerekli hamleleri yaptık ama maalesef kurtaramadık." değerlendirmesinde bulundu.

Çaykur Rizespor'un ikinci yarıda skoru korumaya çalıştığını belirten Yalçın, "Kalemize gelmediler. Futbolda böyle şeyler oluyor. Tamamen bizim kontrolümüzde oldu. Biz hücum yaptık, rakip uzaklaştırdı ama aradığımız golü bulamadık." diye konuştu.

Son haftaya ligde kalma adına avantajlı girdiklerini kaydeden Sergen Yalçın, "Son hafta kazanıp, bu avantajı kullanarak ligde kalacağımıza inanıyorum. Antalyaspor ile oynayacağız. Trabzonspor karşısında amaçsız bir maç oynadı. Skor farklı oldu. Futbolda bunlar var. Rahat oynadığınızda başınıza bu tür sonuçlar gelir. Antalyaspor'un Trabzonspor karşısında aldığı 7-0'lık skor bizi korkutmuyor. Fizik olarak iyi durumdayız. Antalyaspor maçında çok daha istekli olacağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA