Serdar Aziz 4 yıllık sözleşme ile Galatasaray'da

Galatasaray Bursasporlu Serdar Aziz'e resmi imzayı attırdı...
Serdar Aziz 4 yıllık sözleşme ile Galatasaray'da
Galatasaray Bursasporlu Serdar Aziz'e resmi imzayı attırdı...

Galatasaray TV'den de canlı yayınlanan imza töreninde Serdar Aziz kendisini 2020'ye kadar 4 yıllık sözleşme ile Galatasaraylı yapan imzayı attı.

Maddi rakamların açıklanmadığı imza töreninde Serdar Aziz açıklamalarda bulundu.

"DÜNYACA ÜNLÜ BİR KULÜPTEYİM"

"Benim için harika bir gün. Dünyaca ünlü bir kulüpte olduğum için çok mutluyum. Burada hedeflerin yüksek olduuğnu biliyorum. Ben de büyük hedefleri olan bir insanım. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkanımıza teşekkür ediyorum bu transferle yakından ilgilendi. İnşallah hayırlısı olur."

Screenshot_5

"BENİ KİMLERİN İSTEDİĞİ ARTIK ÖNEMLİ DEĞİL"

"Galatasaray'ın uzun süredir benimle ilgilenmesi büyük bir etken. Hangi takımların teklif yaptığı değil benim nerede olduğum önemli olan. Burada olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Çok büyük bir kulübe geldiğim için. Şuanda herşey benim için olumlu. Şuanda Galatasaray'da olmanın mutluluğunu yaşıyorum"

Screenshot_3

"DAHA ÖNCE DE TEKLİF ALMIŞTIM! ŞİMDİ DAHA RAHATIM"

"Daha önce de teklifler almıştım. O zaman yaşım daha gençti. Daha sorumluluk sahibiyim. Maç tecrübem yeterince fazla. Pişmanlığım yok, çünkü şuan kendimi daha hazır hissediyorum"

"FATİH TERİM İLE KONUŞMADIM"

"Galatasaray'ı tercih ederken Fatih Terim ile konuşmam olmadı. Galatasaray'da oynamayı herkes ister. Galatasaray Galatasaray olduğu için bu teklifi kabul ettim. Beni isteyen diğer takımların kimler olduğu beni ilgilendirmiyor.

Screenshot_2

"ZATEN GALATASARAY'IN DOKTORU İLE ÇALIŞIYORDUM"

"Sakatlığım iyi. Yener İnce'ye tedavi oluyordum zaten. Galatasaray'ın hocası. Sakatlığım şuan iyi. Herşeyi atlattım. Takım idmanlara başladığı gibi ben de başlayabileceğim"

Screenshot_5