Sercan Yıldırım'dan olay penaltı açıklaması!

Bursaspor forması giyen Sercan Yıldırım, Fenerbahçe maçı sonrası kısa bir değerlendirmede bulundu.
sercan yıldırım ile ilgili görsel sonucu
Sercan Yıldırım, maç sonu yaptığı açıklamada hakemlerin daha dikkatli olması gerektiğini söylerken, önlerinde iki kritik maç olduğunu dile getirdi.
İşte maç sonu Sercan Yıldırım'ın yaptığı açıklamalar... İlk penaltımızı kullandığımız için mutluyuz. Herkesi kutluyorum. Keşke her maç böyle 35 bine oynasak. Mücadeleden dolayı takımı kutluyorum. Yeni hocamız geldi, yeni bir yapılanma var. İki hafta üst üste deplasmanda oynayacağız. Umarım o maçları da istediğimiz gibi atlatırız.
Her sezon bu var. Bizler alıştık. Benim haddime değil. Daha dikkatli olmalarını ümit ediyorum. Tüm takımlara, sadece bizlere değil. Her hafta maça çıkıyoruz ve onların verileceği kararlarla kaderimiz belli oluyor. Hakemler inşallah daha dikkatli olurlar. Bizimki de onlarınki de penaltı. İkisi de elini çekememiş.
Bursaspor tribünlerinin Volkan Şen ve Ozan Tufan'a yaptığı küfürlü tezahüratlarla ilgili sorulan soruyu Sercan, ''Eski takım arkadaşlarımız, şu anda değil. Olay taraftarlar onların arkasında'' sözleriyle cevapladı.
HABER YORUMLARI