Şenol Güneş: Hazır olun

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, milli takımlara gitmeyen isimleri Gençlerbirliği karşılaşmasına özel olarak motive ediyor.
Şenol Güneş: Hazır olun
Şenol Güneş, milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e verilen arada yapılan çalışmalara bu kez ayrı bir önem veriyor. Bunun sebebi ise siyah-beyazlı takımın Süper Lig'in 8. haftasındaki Gençlerbirliği maçını cuma günü oynayacak olması.


Milli takımlara gitmeyen oyuncularla toplantı yapan tecrübeli çalıştırıcı, "Milli takımlara giden arkadaşlarınızın G.Birliği karşılaşmasına hazırlanmaları zor olacak. Çok fazla vakitleri kalmayacak. Bu nedenle sizlerin bu hafta yapacaklarınız çok önemli. Karşılaşmaya konsantre olun. Kendinizi iyi hazırlayın" diye konuştu.A Milli Takım kadrosundan cezalı olduğu için çıkartılan Caner Erkin'in Beşiktaş'ın bugün yapacağı idmanda yer alması bekleniyor. Ancak Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup'un yanı sıra Tosic ve Matej Mitrovic yarın dönecek.


Pepe, Ricardo Quaresma ve Ryan Babel'in çarşamba takıma katılmaları planlanırken Şili'nin Brezilya ile perşembe sabaha karşı yapacağı maçta oynayacak olan Gary Medel'in ise G.Birliği karşılaşmasında forma giymesi beklenmiyor.

HABER YORUMLARI