Selçuk İnan'dan Sabri ve kaptanlık açıklaması

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, Sabri hakkında sorulan soruya; "Bu kararı yöneticilerimiz verir. Ben görevi layıkıyla yapıyorum" dedi.
Selçuk İnan'dan Sabri ve kaptanlık açıklaması
Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, Sabri hakkında sorulan soruya; "Bu kararı yöneticilerimiz verir. Ben görevi layıkıyla yapıyorum" dedi.

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan Bursaspor maçı öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

İnan, burada Sabri Sarıoğlu ile sorun yaşadın mı şeklinde sorulan sorulara da cevap verdi.

SABRİ'YLE YAŞANANLAR SORULDU
Selçuk İnan bir gazetecinin; "Yönetim Kurulu ve hocanın kararıyla Sabri'den kaptanlık alınıp sana verilmişti. Son yaşanan olaylara baktığımızda bir şekilde Sabri'yle aranızda sorunlar olduğu yansıtılıyor. Sabri'yle aranızda gerçekten bir sorun var mı? Sorun varsa; bu sorunu çözmek için bir şey yapmayı düşünmüyor musun?" sorusuna şu cevabı verdi;

"BEN KAPTANLIĞI LAYIKIYLA YAPIYORUM"
"Benim kimseyle sorunum olmadı. Zaten ben geçmişe yönelik her şeyi silen bir insanım. Ben hayatımda kimseye kin tutmadım. Çünkü annem, babam bana bunu öğretti. Ben böyle bir adamım. Kaptanlık olayına elince; kaptanları yöneticiler, hocalar belirler. Ben hiçbir zaman "ben kaptan olmak istiyorum" diye gidip bir kapı çalamam. Bizim işimiz; futbol oynamak. Takım arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Bunun kararını yöneticiler ve hocalar vermiştir. Ben hep buna hep saygı duydum. Eğer yöneticilerim, hocalarım beni bu göreve layık görmüşse; ben bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum zaten. "Yaptın mı" diye sorarsanız evet fazlasıyla yaptım. Galatasaray'ın duruşunu herkese gösterdim Her zaman duruşumla, şerefimle, oynadıklarımla, kazandıklarımla bu görevi layıkıyla yaptığımı düşünüyorum. Hayatımda kimseyle sorun yaşamadım, yaşamam da. Bu bu böyle devam edecek."