"Selçuk, Beşiktaş'ın kapısından döndü"

Galatasaray'da eleştirilen isimlerin başında gelen kaptan Selçuk İnan'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.
Beşiktaş'a yakınlığı ile bilinen ünlü spor yorumcusu Sinan Engin, tecrübeli futbolcunun Beşiktaş'ın kapısından döndüğünü ileri sürdü. 

Geçtiğimiz sezondan bu yana performansıyla hedefteki oyunculardan biri olan Selçuk İnan'ı isteyen isimlerin başında Şenol Güneş'in geldiğini belirten Sinan Engin; "Galatasaray, geçtiğimiz sezonun devre arasında bıraksaydı, Şenol Güneş, Selçuk'u kesin Beşiktaş'a transfer edecekti" açıklamasında bulundu

Bu sezon Galatasaray formasıyla Süper Lig'de 3 karşılaşmada yalnızca 53 dakikada sahada kalan 32 yaşındaki futbolcu, Avrupa Ligi 2. ön eleme turundaki Östersunds maçlarında da 90'ar dakika oynadı.TUDOR SAHİP ÇIKTI: SANA İHTİYACIM VAR

Hedefteki adam Selçuk İnan'a ilk sahip çıkan isim İgor Tudor oldu. Galatasaray'ın Hırvat hocasının, ultrAslan'ın da sert bir bildiri yayınladığı tecrübeli futbolcuyla özel bir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Moralsiz olan Selçuk'u önceki günkü idman öncesi yanına çağıran Tudor, "Sezon boyunca senden yararlanacağım. Tecrübelerine çok ihtiyacım var. Asla moralini bozma. Bazen duymamak gerekir. Sen de futboluna konsantre ol ve duyma" sözlerini sarfetti..


'SELÇUK'A HAKSIZLIK YAPILIYOR'

Aslan'ın efsaneleri arasında yer alan Hasan Şaş'tan Selçuk'a destek... Selçuk'un G.Saray'da 7. senesine girdiğini belirten Şaş, "Burada şampiyonluklar kazandı. Bence ona haksızlık yapılıyor. Zamanında yanında Melo gibi bir adam vardı. Bu yüzden Selçuk daha özgür oynuyordu. Şimdi ise tek başına kaldı" diye konuştu. (Milliyet)
HABER YORUMLARI