Savunmaya Aslan aranıyor!

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yarısını lider Beşiktaş'ın 11 puan gerisinde tamamlayan Galatasaray'da transfer harekatı başladı.
Savunmaya Aslan aranıyor!
Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yarısını lider Beşiktaş'ın 11 puan gerisinde tamamlayan Galatasaray'da transfer harekatı başladı.

Mustafa Denizli'nin isteği doğrultusunda hareket edecek olan Galatasaray yönetimi, isimler üzerinde çalışmalra başladı. Galatasaray'da başkan Dursun Özbek ve yöneticilerin yoğun mesai harcadığı transfer konusunda Donk transferinden başka net bir gelişme yok.

Kasımpaşa'dan Hilmi Öksüz'ün 'Donk için Galatasaray ile anlaştık' açıklamasının ardından henüz sarı kırmızılı camiadan net bir açıklama olmadı.

Ocak ayı hareketli geçecek
Savunmanın sağına, orta sahaya ve bir tane de hücum hattına takviye yapmak isteyen Aslan'da Ocak ayı hareketli geçecek.

Başkan Dursun Özbek ve kurmaylarının, teknik patron Mustafa Denizli'den transfer çalışmaları için liste aldığı ortaya çıktı.

Ara transfer döneminde takımdan ayrılması beklenilen oyuncular olurken, yeni takviyelerin gelmesi de an meselesi. Özellikle gelecek yılların planı için çalışan tecrübeli teknik adam Mustafa Denizli, Denayer'in Manchester City'ye dönme ihtimali üzerinden kesinlikle Avrupa çapında bir sağ bek aranıyor.

Yeniden Sigthorsson
Hamza Hamzaoğlu'nun sezon başında transfer etmek istediği İzlandalı oyuncu, eşinin ısrarıyla Fransa'nın Nantes takımına transfer olmuştu.

Sezonun devam eden sürecinde takım içerisinde mutsuz olan Sigthorsson, Galatasaray'a transfer olmak istediğini dile getirdi ve yeniden gündeme oturdu..