"Satılık değiller"

SPORCOPE DIŞ HABERLER - İtalya Serie A ekiplerinden Lazio'da sportif direktör Igli Tare basına konuştu.
SPORCOPE DIŞ HABERLER - İtalya Serie A ekiplerinden Lazio'da sportif direktör Igli Tare basına konuştu.

İtalya medyasından Futbol İtalya'ya konuşan Igli Tare, takımdaki önemli isimlerin geleceği ile ilgili çarpıcı mesajlar verdi.

Özellikle bu sezon hem devre arasında hem de sene başında Liverpool ve Inter tarafından transfer edilmek istenen yıldız futbolcuları Antonio Candreva ve Lucas Biglia ile ilgili konuşan Tare, "Kulübün bu oyuncuları elden çıkarmak gibi bir düşüncesi yok" dedi.

Igli Tare, takımdaki diğer önemli isimlerden biri olan ve Manchester United'ın ciddi şekilde ilgilendiği Brezilyalı oyuncu Felipe Anderson ve bu yıl çıkış yapan genç oyuncuları Keita Balde için ise, "Ciddi bir teklif gelmesi durumunda satılabilirler" yorumunu yaptı.

Sene başında Felipe Anderson için Premier Lig ekibi Manchester United'ın 44 milyon + 6 milyon euro'luk teklifi geri çevirdiklerini söyleyen Tare, "Bu sezon ve gelecek sezonları kapsayan bir projemiz vardı, Avrupa Ligi'nde hala devam ediyoruz ve Serie A'yı da ilk üç içinde bitirmek gibi bir hedefimiz var" dedi. Lazio sportif direktörü Tare, sene sonu teklifleri yeniden değerlendirebileceklerini söyledi.