Şampiyonluk için iddialı!

Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan Josef de Souza, sezonun ikinci yarısına ilişkin değerlendirmeler yaptı.
Şampiyonluk için iddialı!
Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan Josef de Souza, sezonun ikinci yarısına ilişkin değerlendirmeler yaptı.

"Bu yola liderlik ve şampiyonluk hedefiyle başlıyoruz" diyen Brezilyalı Souza, "Bizi bekleyen zorlu bir süreç var. Hiçbir şekilde kolay olmayacağını biliyoruz. Her maçta sahaya kazanma hedefiyle çıkıyoruz. Bundan önce böyle oldu bundan sonra da böyle olacak. Kazanma serimize devam etmek ve bir an önce lider olmak istiyoruz. Aynı zamanda ligin ikinci yarısında Beşiktaş ile kendi sahamızda oynayacağız. Bu karşılaşmanın öneminin de farkındayız" dedi.

Kupada oynanacak Giresunspor maçını değerlendiren deneyimli orta saha oyuncusu, "Kupa maçına gelecek olursak; kupada yolumuza galibiyetlerle devam ediyoruz ve daha rahat edebilmek için bundan sonraki maçlardan da bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Josef de Souza, "Futbolda hepimizin bildiği gibi galibiyetler güzel atmosferin, takım içindeki güzel havanın her zaman garanticisidir. Galip geldiğiniz süre takımdaki hava her zaman güzel olur. Şu anda da bizim kazanarak yolumuza devam ettiğimizden dolayı takım içerisinde güzel bir hava var. Sezon sonuna kadar bu şekilde kazanarak devam etmek istiyoruz. Mutlu bir şekilde bu havayı koruyarak yolumuzu sürdürmek istiyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.