S Sport geliyor!

Spor ve eğlence medyasındaki içerik pazarlama alanında dünyanın ilk 5 firması arasında bulunan Saran Medya’nın yeni spor kanalı S Sport, çok yakında Digiturk, D-Smart ve Turkcell TV+'tan yayına başlayacak.
S Sport geliyor!
“Premium” içerikleriyle sporseverlerin vazgeçilmezi olacak. İngiltere Premier Ligi, Çin Futbol Süper Ligi, Formula 1 ve NBA başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlayacak olan S Sport; Turkcell TV+, Digiturk ve D-Smart platformları üzerinden izleyenlerle buluşacak. S Sport, ayrıca BARCA TV, BAYERN TV ve AJAX TV gibi ünlü kulüp televizyonlarını da ekrana taşıyacak. 
Farklı spor branşlarından dünyanın en çok izlenen organizasyonlarını ekranlara taşıyacak olan yeni spor kanalı S Sport'un merakla beklenen Premium içerikleri: 
İngiltere Premier Ligi Maçları İngiltere Premier Ligi Maç Özetleri ve Özel Programları  Milli Takımlar Hazırlık Maçları  CSL - Çin Futbol Süper Ligi BARCA TV Kulüp Kanalı AJAX TV Kulüp Kanalı  BAYERN TV Kulüp Kanalı  NBA'den Canlı Maçlar  Formula 1 FIVB Plaj Voleybolu Turnuvaları ve uluslararası voleybol turnuvaları  WTA Tenis Turnuvaları  ATP 500 ve ATP 250 Tenis Turnuvaları Boks ve Diğer Dövüş Geceleri  World Super Bike (WSBK) ESPN Winter & Summer X Games FIS Ski, Snowboard Programları PGS Tour Golf Turnuvası World`s Strongest Man Pro Bull Riders Monster Jam Sumo Müsabakaları Spor İçerikli Belgeseller
HABER YORUMLARI