Ronaldo ne zaman bırakacak?

"Ronaldo Madrid'de bırakacak"
Ronaldo ne zaman bırakacak?
"Ronaldo Madrid'de bırakacak"

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes, İngiliz basınına açıklamalarda bulundu.

Dubai'de bir ödül töreninde "yılın en iyi menajeri" ödülü alan ünlü menajer Jorge Mendes, futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. İngiliz basınına açıklamalarda bulunan Mendes,"O tüm zamanların en iyi oyuncusu. Eminim ki dört, beş, altı hatta yedi yıl daha Real Madrid'de oynayıp futbolu burada bırakacaktır. Madrid'de çok mutlu ve 40 yaşında burada kramponlarını asacaktır." ifadelerini kullanarak yıldız oyuncu hakkındaki ayrılık iddialarına son noktayı koymuş oldu.

30 yaşındaki Cristiano Ronaldo'nun ismi ciddi bir şekilde PSG ile anılıyordu. Yıldız oyuncunun PSG ile Real Madrid arasında oynanan maç sırasında PSG teknik direktörü Laurent Blanc'ın yanına gelerek,"Takımın çok iyi oynuyor. Burada oynamak isterim" dediği iddia ediliyordu.

Chelsea'deki görevine son verilen Jose Mourinho hakkında da açıklamalarda bulunan Mendes,"Jose şu anda Brezilya'da. Geri döndüğü zaman neler olacağını göreceğiz. Şu ana dek ne İtalya ne İngiltere ne de İspanya hakkında konuştuk. Sakin kalmalı ve hiçbir endişesi olmamalı. Çünkü o dünyanın en iyi teknik direktörü." şeklinde konuştu.