Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer "Ronaldinho Türkiye'ye gelmeye hazır" dedi

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldinho'nun Antalyaspor'a gelmeye hazır olduğunu kaydetti.
Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldinho'nun Antalyaspor'a gelmeye hazır olduğunu kaydetti.

İHA'ya konuşan Başkan Gencer, Ronaldinho'nun Antalyaspor'a gelmek istediğini bildiğini söyleyerek transferin sinyalini resmi ağızdan doğruladı.

Gencer'in Ronaldinho ile ilgili açıklaması şu şekilde:

"RONALDINHO GELMEYE HAZIR"

"Samuel Eto'o'nun da transferlerde etkisi var. Eto'o gibi Ronaldinho da yıldız bir futbolcudur. Her ne kadar bu sezon oynamamış olsa da Ronaldinho dünyanın en önemli futbolcularından biridir. Ronaldinho'nun Antalyaspor'a gelmek ve burada futbol oynamak istediğini biliyorum. Ama biz Antalyaspor olarak, boyumuzu, kilomuzu, haddimizi biliyoruz. Şartlar oluşması lazım, şehrin istemesi ve baz dinamiklerin de karar vermesi gerekir. Ronaldinho gelmeye hazır. Önemli olan bizim şartların oluşmasıdır"

"HEDEFİMİZ 48 PUAN"

"Bu hedefe ulaşabilmek için önümüzde iki maç kaldı. Bu iki maça kazanarak, ligi bitirip gelecek sezon için plan yapmaya başlamalıyız. Şuan ligde averajla 10. sıradayız. Kalan iki maçı kazanıp ilk 9. İçinde ligi bitirmek istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz var. Futbolcu ve teknik heyetimiz taraftarında desteğiyle iç sahadaki son maçımızı kazanacaklardır"