Rodrigues'e İngiltere'den dev teklif!

Başkan Dursun Özbek, 3 haftadır Garry Rodrigues’le ilgili temaslarda bulunan Newcastle United’a kesin yanıtını verdi! İşte detaylar...
Rodrigues'e İngiltere'den dev teklif!
6 milyon Pound'luk teklife oy birliği ile hayır! Newcastle United, Garry Rodrigues'i, resmen istedi ama Florya olumsuz yanıt verdi. G.Saray'da yıldızını parlatan Rodrigues ile alakalı perde arkasında 3 haftadır sıcak gelişmeler yaşanıyor. İngilizlerin, sezona 2 asistle başlayan ve Yeşil Burun Adaları Milli Takımı'nda önceki gün Güney Afrika ağlarına 2 gol bırakan Rodrigues için kesenin ağzını açtığı öğrenildi.

Cimbom geçen yıl PAOK'tan 3.5 milyon Euro'ya kadrosuna kattığı Rodrigues'e yapılan 6 milyon Pound'luk teklifi reddetti.

Hürriyet'in edindiği bilgilere göre, başkan Dursun Özbek, sportif direktör Cenk Ergün ve teknik direktör Tudor'un ortak kararı, oyuncunun satılmaması oldu. Özbek de, İngilizlere, “21. şampiyonluk gelmeden bir yere gidemez” yanıtını verdi.

Rodrigues 19 Ağustos'ta Ankara'daki Osmanlıspor-G.Saray maçında tribünden izleyen Newcastle scoutları, olumlu rapor verince teknik direktör Benitez de oyuncuyu istedi. 6 milyon Pound önerip cevap bekleyen Newcastle'a şu yanıt verildi:

“Şampiyonluk için takıma önemli yatırımlar yaptık. Takımın, Rodrigues gibi önemli bir parçasını size vermemiz mümkün değil. Onu bırakamayız"

HABER YORUMLARI