Roberto Carlos Fenerbahçe'yi uyardı!

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen efsane futbolcu Roberto Carlos Galatasaray – Fenerbahçe derbi maçı öncesinde Ajansspor’a özel açıklamalarda bulundu.
Roberto Carlos Fenerbahçe'yi uyardı!
Brezilyalı futbolcu Fenerbahçe'nin Pazar günü Galatasaray ile yapacağı derbi maçı öncesi önemli uyarılarda bulundu.

Carlos, Fenerbahçe'nin taraftarlarına kedini affettirmesi ve kötü giden sezon için de bir moral olması adına mutlaka Galatasaray'ı yenmesi gerektiğini ifade etti. Carlos ayrıca Fenerbahçe'de mental bir yorgunluk var öncelikle bunu çözmesi ve Galatasaray karşısına da farklı bir oyun mantığıyla çıkması gerektiğini söyledi.

GALATASARAY STADI HER ZAMAN ZORDUR…

Brezilyalı futbolcu Fenerbahçe'nin derbi maçta işinin kolay olmadığını, Galatasaray stadında oynamanın her zaman zor olduğunu ve stadyum atmosferinin de saha sonuçlarına etki edebileceğini belirtti. 

ADVOCAAT ERKEN PES ETTİ!

Advocaat'ın deneyimli bir teknik adam olduğunu belirten Roberto Carlos, ‘'Maalesef Hollandalı hoca erken pes etti. Kariyeriniz ne olursa olsun Fenerbahçe'nin teknik direktörü olmak kolay bir görev değil. Fenerbahçe taraftarı hiçbir zaman başarısızlığa tahammül göstermez. Umarım en kısa sürede Şükrü Saraçoğlu stadı eski coşkulu ve kalabalık günlerine tekrar geri döner'' dedi.

AJANSSPOR

HABER YORUMLARI