'Riekerink hanım mı diyeceğiz?'

Eski Galatasaray yöneticilerinden Fatih Altaylı, Fenerbahçe-Galatasaray derbisini yorumladı ve çarpıcı açıklamalar yaptı.
'Riekerink hanım mı diyeceğiz?'
Eski Galatasaray yöneticilerinden Fatih Altaylı, Fenerbahçe-Galatasaray derbisini yorumladı ve çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray'ın eski yöneticisi Fatih Altaylı, Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-0 yendiği derbiyi değerlendirdi ve çarğıcı açıklamalarda bulundu. Altaylı, derbi maçla ilgili olarak şunları söyledi:

"RİEKERİNK HANIM MI DİYECEĞİZ?"

"Riekerink'e hiç kızmıyorum. Galatasaray'ın son derece kötü, basiretsiz ve yakışıksız yönetimi, Riekerink'i takımın başına koyuyor. Böyle olmaz, olursa da böyle olur. Şimdi ne diyeceğiz; Riekerink hanım mı diyeceğiz? Bu saatten sonra Riekerink gitse ne olacak? Bence Galatasaray'ın 'bye' diyeceği sistem; Dursun Özbek ve gaz arkadaşları. Bu şuursuzluktaki yönetimi, Galatasaray'ın son atımlık barutunu harcayacak. Benim en büyük korkum bu. Fener'e yenildik, yendik bu önemli değil. Böyle yönetim olmaz, oynamayan futbolculara dünyanın parası veriliyor. Sigthorsson idmana çıkmamış. Hala Sabri oynuyor. Serdar Aziz nerede, takımın nerede? Ne olacak Cavanda'lar falan?"

"RİEKERİNK'İN AÇIKLAMALARI KAFASIZ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR"

"Derbide Riekerink ve Galatasaray'a yakışmayan yönetimi dua etsin. Bruma hariç kaleye bir tane şut yok. Fenerbahçe de çok iyi değildi. Carole'un büyük hatasından ilk yarı 1-0 bitti. Galatasaray'ın hücuma dönük bir hazırlığı yok. Bu kadar hata yapmak için ciddi bir biçimde eşeklik yapmak lazım. Sinan Gümüş yerine Podolski'yi almaz mısın? Maçtan sonra 'En iyi kadroyla çıktık' diyorsa yanılıyor, kafasız olduğunu, futbolla herhangi bir ilgili olmadığını gösteriyor. Alt yapı hocası bile olmamaya layık bir adam. Dünkü 11'in iyi olduğunu düşünüyorsan da sonradan müdahale edersin, değişiklikleri yaparsın."