Rıdvan Dilmen: "Riekerink Galatasaray'ı rüyasında görürdü"

Ntv'de yayınlanan %100 Futbol adlı programın yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Eskişehirspor mağlubiyetini değerlendirdi.
Rıdvan Dilmen:
Ntv'de yayınlanan %100 Futbol adlı programın yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Eskişehirspor mağlubiyetini değerlendirdi.

Galatasaray yönetimi ve takımın başında ilk maçında ilk maçına çıkan Jan Olde Riekerink'i eleştiren Rıdvan Dilmen'in açıklamalarından satır başları şu şekilde;

"Galatasaraylı futbolcular sezon başından beri 5 farklı teknik adam ile maça çıktı. Böyle bir şey tarihte yoktur. Galatasaray gibi büyük bir kulüp şampiyonluktan kopabilir ama 5 farklı teknik adam değiştirmez. Galatasaray yönetimi enkaz mı devralmış? O zaman 5 tane teknik adam değiştirme. Ligin bitimine daha var. Belki 6. teknik adam da gelebilir. İlhan Cavcav'a diyoruz koskoca Galatasaray bu. Teknik direktörün istifa ediyorsa da ettirme. Ne oldu da bu takım 5. antrenörü ile sahaya çıkıyor. Her hafta başka stoper oynuyor. Olmaz öyle şey. Galatasaray'da oyuncuların aklı fikri Fenerbahçe maçında. Biraz da kupada. Muslera da çok kötü bir sezon geçiriyor. Ona bir şey olmaz yok. Tamam savunma kötü ama 40 tane yemiş. 80 tane mi yiyecek? Üçüncü golü Muslera ayarında bir kaleci değil normal bir kaleci bile yememeli. Riekerink'in gelmesinin zeminini hazırlamışlar önceden. Galatasaray gibi bir takım çalıştırmayı rüyasında bile göremez. Hala rüyada zannediyordur kendisini. Televizyonda izleyebileceği bir takıma geldi. Galatasaray'da şu anda Sneijder'in kontrolünde bir takım havası var. Emre Çolak ile 3 yıl sözleşme uzatma kararı aldıkları söyleniyor. Güzel, uzatın ama kim karar verdi buna?"