Rezalet! Dövdüler, Yetmedi... Aşağı Attılar!

Hollanda 1'inci Ligi'nin Willem-Feyenoord maçında ilginç bir olay meydana geldi.
Rezalet! Dövdüler, Yetmedi... Aşağı Attılar!
Hollanda 1'inci Ligi'nin Willem-Feyenoord maçında ilginç bir olay meydana geldi.

Feyenoord, maçı 2-0 kazandı ancak tribünde yaşanan kavga maçın önüne geçti. Willem tribününde bulunan konuk ekip taraftarı önce dövüldü, sonra tribünden aşağı atıldı.
Willem deplasmanına konuk olan Feyenoord, sahadan 2-0 galip ayrıldı ancak maç esnasında tribünlerde yaşanan olaylar mücadelenin önüne geçti.

Willem taraftarlarının bulunduğu bölümde yer alan Feyenoord'lu taraftar önce dövüldü, ardından tribünden aşağı atıldı.Yaşanan korkunç an kameraya böyle yansıdı

Tribünlerdeki havanın gerilmesiyle maçın hakemi Dennis Higler maçı durdurdu. Willem takımı maç sonu olaylarla ilgili resmi internet sitesinden açıklama yayımladı.

Açıklamada "Statta çocuk önünde gerçekleşen ve çocukların tanık bırakıldığı üzücü şiddet olayı bizim için üzücüdür." denildi.Hollanda'da Tribün Terörü: Önce Dövdüler, Sonra Aşağı Attılar!
Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst ise kavga ile şok olduğunu belirterek. "Bu olayın benim, oyuncuların, herkesin üzerinde negatif bir etkisi oldu. Böyle şeyler stadyumlarda görmek istemiyoruz. Bu olay gerçekleştiği için oldukça üzgünüm." dedi.

trtspor