Resmen açıkladı! 2 futbolcuya...

Katar'ın Al Sadd takımıyla yapılacak özel maç için Doha'da bulunan Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta, Türkiye'den kafile ile birlikte Katar'a gelen davetlilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Resmen açıkladı! 2 futbolcuya...
Başkan Muharrem Usta, genç oyuncular Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'e transfer teklifler geldiğini ifade ederek, "Türkiye'de genç oyuncuların ortaya çıkması konusunda sorun yaşıyoruz. Bizim açımızdan gururlu dönem. Aynı dönemde çok kaliteli iki oyuncumuz Türkiye'nin gündemine oturmuş durumda.

İkisini de önemsiyoruz. Sadece biz değil yurt dışında birçok kulüp bu iki oyuncumuzu takip ediyor, önemsiyor. Bizlerle görüşmeler yapıyorlar. Rakamlar konusuna şu anda girmem çok sağlıklı değil. Trabzonspor için olması gereken şu herhangi bir oyuncu Yusuf, Abdülkadir, bir başkası da olabilir bizim açımızdan değerini bulduğu dönemde Trabzonspor için gönderilmesi uygun olduğuna inanıyorsak tabi ki değerlendirebileceğimiz durumdalar. Onlar gittikçe üzerlerine koyacaklar, daha çok çalışacaklar. Ben de onlarla görüşüyorum. Oldular, gözüyle bakmıyoruz. Çok iyi teklifler geliyor, bundan sonra da daha iyi gelecek ama onlar daha işin başındalar. Türkiye'ye örnek oldular.

Biz de Trabzonspor alt yapısına bu iki güzide oyuncu içerisinden şu mesajı veriyoruz, onlar yaptıysa siz de yapabilirsiniz. alt yapıda birçok genç için idol oldular. O ağabeylerine bakabilerek biz de Abdülkadir, Yusuf olabiliriz cesareti onlara geldi. Biz de her bir gencimizi daha yakından takip ediyoruz. Umut ediyorum ki daha nice Yusuf, Abdülkadirler alt yapıdan çıkacak. İyi anlamda gözlerimiz çocuklarımızın üzerinde" şeklinde konuştu.

HABER YORUMLARI