R.Madrid: Galatasaray'ın Harika Olmadığını Düşünmek...

Real Madrid - Galatasaray Odeabank maçı öncesinde koç Pablo Laso açıklamalarda bulundu.
R.Madrid: Galatasaray'ın Harika Olmadığını Düşünmek...
Real Madrid - Galatasaray Odeabank maçı öncesinde koç Pablo Laso açıklamalarda bulundu.

Real Madrid başantrenörü Pablo Laso, Euroleague'de Galatasaray Odeabank ile oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

Pablo Laso, Galatasaray'ın iyi bir takım olduğunu belirtirken; "Galatasaray oynadığı 4 maçta da mücadele etti ve hepsinde kazanma noktasına geldi. Bu yüzden Galatasaray'ın harika bir takım olmadığını söylemek, EuroCup kazanmış takımın harika olmadığını söylemek aptalca olur. Eğer bu maç öncesinde rehavete kapılırsak, hata yapmış oluruz" ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY'IN ZAMANA İHTİYACI VAR"

İspanyol hoca, Galatasaray'ın zamana ihtiyacı olduğunu söylerken; "EuroCup'ı kazanmış bir takımdan bahsediyoruz ve yeni turnuva için güçleniyorlar. Micov, Schilb ve Ginan GÜler'i tuttular. Ataman'ın felsefesinde uzunlarla oynamak ve üçlüklere ağırlık vermek var. Transferlerin takıma adapte olması için zamanlara ihtiyaçları var. Çok sayı yiyorlar, ama aynı zamanda çok sayıd da atıyorlar. Bu maçta defansımız önemli olacak. Ancak defans yapmak için, iyi hücum varyasyonları da geliştirmeliyiz" diye konuştu.

Galatasaray ile Real Madrid, Euroleague'in 5. hafta mücadelesinde 3 Kasım Perşembe günü TSİ 23:00'da karşı karşıya gelecek.