Quaresma S.Lizbon'a gidecek mi?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Lizbon'da Quaresma'nın transfer söylentilerine açıklık getirdi.
Quaresma S.Lizbon'a gidecek mi?
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Lizbon'da Quaresma'nın transfer söylentilerine açıklık getirdi.

Havaalanında Portekiz basınının çok büyük ilgisi ile karşılaşan Ricardo Quaresma'nın Sporting Lizbon'a transfer olabileceği yönündeki iddialara cevap veren Orman, "Böyle bir niyetimiz yok ve hiçbir görüşmemiz olmadı. Ne Quaresma gitmek istiyor ne de onu satmak gibi bir niyetimiz var" diye konuştu.

 

"ATIBA İÇİN ÇİNLİLERİN GELDİĞİ YALAN"
Fikret Orman, Çin kulüplerinden Atiba Hutchinson için transfer teklifi geldiği yönünde Türk basınında çıkan haberlere de tepki göstererek, "Yalan haberler duyuyorum, üzülüyorum. Geçen gün Amerika'dan gelince uykusuz kaldım. Televizyonda banttan yayınlanan bir programı izliyordum. Ümit Karan, Çinlilerin geldiğini, 12 milyon avro istendiğini, ilk görüşmenin olduğunu filan söyledi. Ben de herkes gibi bunları izliyorum. Ama ne böyle bir görüşmeden haberim var ne de böyle bir talep oldu. Herkes yazıyor, çiziyor, anlatıyor ama gazeteci biraz araştırmalı. Benim ve camiamın adı kullanılarak böyle haberler verilmemeli. Hepsi palavra, başka bir şey değil" dedi.

"BURAYA PUAN ALMAYA GELDİK"
Kritik Lizbon maçını da değerlendiren Orman, "Portekiz'in bir futbol ülkesi olduğunu dile getirerek, "Sporting Lizbon çok kuvvetli bir takım. Beşiktaş da kolay bir takım değil. Yani çantada keklik bir durum değil. Manchester United gibi bir takımın Şampiyonlar Ligi'nden elenip UEFA Avrupa Ligi'ne kaldığını gördük. O yüzden Avrupa'da çok zor maçlar. Ama biz buraya puan almaya geldik" ifadelerini kullandı.