Q7'den tepki itirafı!

Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma, basın mensuplarıya sohbet gerçekleştirdi.
Q7'den tepki itirafı!
Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma, basın mensuplarıya sohbet gerçekleştirdi.

Soruları yanıtlayan Quaresma, önemli açıklamalarda bulundu. İşte Portekizli'nin sözleri;

"Güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz. Fizik çalışmaları yapıyoruz. Ligin ikinci yarısında liderliğimizi sürdürmek istiyoruz. Bunun için burada güç depoluyoruz. İkinci yarıyı sabırsızlıkla bekliyoruz."

"Lider olduğumuz için mutluyuz. Galatasaray yarışın dışında diyemeyiz. Çok zor bir maraton olacak. Ligin son haftasına kadar lider götürmek istiyoruz. Mario Gomez yıldız bir oyuncu. Bize çok katkı yaptı. Onunla oynamak büyük mutluluk"

"BAZEN KONTROlSÜZ TEPKİLER VERİYORUM"

"Takım içinde iyi bir hava var. Çok yetenekli oyuncularımız var. Onlarla oynamak bana zevk veriyor. Bazen kontrol edemediğim tepkiler veriyorum. Bunun sebebi takıma yardımcı olmak istemem. Bana gösterilen saygı ve güvenden son derece memnunum. Her gün bu takım için daha fazla mücadele etmem gerektiğinin farkındayım."

"Modern futbol çok farklı. Ben de oyunumu değiştirdim. Kendime has özelliklerim de var. Takımı oyunu oynamamız gerekiyor. Ben de buna uyum sağlıyorum."

"Şampiyonluk şansımız yüksek. Türkiye'nin en büyük takımıyız. Her zaman şampiyonluğa oynuyoruz. İlk yarıda iyi işler çıkarttık. İkinci yarıda da bu oyunumuza devam etmeliyiz."