1461 Trabzon destek bekliyor

1461 Trabzon Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Tonyalı, PTT 1. Lig'de 25 Nisan Pazartesi Göztepe ile yapacakları karşılaşmada taraftarlardan destek beklediklerini ifade etti.
1461 Trabzon destek bekliyor
1461 Trabzon Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Tonyalı, PTT 1. Lig'de 25 Nisan Pazartesi Göztepe ile yapacakları karşılaşmada taraftarlardan destek beklediklerini ifade etti.1461 Trabzon Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Tonyalı, yaptığı yazılı açıklamada, iç sahada Göztepe ile çok önemli bir maça çıkacaklarını belirtti.

Taraftarların maçta Hüseyin Avni Aker Stadı'nı doldurarak galibiyet için takıma katkıda bulunacağına inandığını vurgulayan Tonyalı, "Ligdeki puan durumuna göre umudumuzu kaybetmemizi gerektirecek bir tablo yok. Taraftarlarımızdan, bu kritik günlerde yanımızda olmalarını istiyoruz. Göztepe maçından 3 puanla ayrılmak için taraftarlardan destek bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Göztepe maçının biletlerinin satışa çıkarıldığı bildirildi. Fiyatlarında indirime gidilen biletlerin, maraton tribünü için 1,5, kapalı tribün için 3, VIP tribünü için de 6 liradan satıldığı kaydedildi.


 Kaynak: AA