Perez Fenerbahçe'ye gelecek mi? Resmi açıklama!

Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Lucas Perez'in menajeri Rodrigo Fernández Lovelle, Ajansspor'a özel açıklamalar yaptı. 
Perez Fenerbahçe'ye gelecek mi? Resmi açıklama!
Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Lovelle, "Fenerbahçe'yle temastayız. Ancak Arsen Wenger kiralık olarak oyuncu vermek istemiyor. Lucas'ın transfer bedelini 15 milyon Euro olarak belirlediler" dedi.

Sözleşme detaylarından da bahseden Menajer Lovelle, "3 yıl daha sözleşmemiz var; Arsenal ne derse o olur. Lucas, Arsenal'a bağlı bir oyuncu" açıklamasında bulundu.

Perez'in amacının sürekli oynayabileceği bir takıma gitmek olduğunu belirten Rodrigo Fernández Lovelle, "Fenerbahçe dışında iki İspanyol, bir de Alman Bundesliga 1 kulübü Lucas'la ilgileniyor. Sevilla geçen yaz da ilgi göstermişti, bu yaz da ilgisi devam ediyor. Fenerbahçe'yle iki aydan bu yana temastayız" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin gündemini takip ettiklerini belirten Fernandez Lovelle, "Simon Kjaer'e Sevilla'ya verdiklerini biliyorum. Gelişmeleri takip ediyoruz. Neden olmasın, Arsenal'la hangi kulüp anlaşırsa Perez o kulüpte oynar. Bu Fenerbahçe de olabilir bir başka kulüp de. Önemli olan Arsenal'la anlaşılması; ancak anlaşma sağlanmazsa kulübüyle 3 yıllık sözleşmesi var. Kısacası her şey Arsenal'a bağlı; Fenerbahçe Arsenal'ı iknâ ediyorsa bizim açımızdan sorun yok. Şartlarımız belli; Lucas Fenerbahçe'de oynar" ifadelerini kullandı.

AJANSSPOR/Özgür SANCAR

HABER YORUMLARI