Pepe tekliflerini 2 kez reddetmiş

Real Madrid'le olan sözleşmesini uzatmayan ve sezon başında Beşiktaş'a transfer olan Pepe hakkında ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Real Madrid'in Pepe'ye 2016 ve 2017 yazında 2 kez yeni sözleşme önerdiği ancak Pepe'nin, sözleşme süreleri 1 yıl olması nedeniyle teklifi kabul etmediği öğrenildi.
Pepe tekliflerini 2 kez reddetmiş
Real Madrid'in bu sezon uçurumun kıyısında dolaşması başkan Perez'in transfer politikası ve teknik direktör Zidane'nın oyuncu tercihlerini iyiden iyiye sorgulatır bir duruma getirdi. 

Tottenham karşısında alınan yenilgiden sonra başkan Perez'e mesaj gönderen Cristiano Ronaldo, "Pepe, James ve Morata varken daha güçlüydük" ifadelerini kullandı. 

Özellikle savunma hattında büyük bir çöküntü yaşayan Real Madrid'de Portekizli Pepe'nin yokluğu da ciddi şekilde hissediliyor. Sadece Segrio Ramos ile ayakta kalmaya çalışan Real Madrid savunmasında Fransız genç yıldız Varane'nın bir türlü istenen seviyeye gelememesi ve sakatlık sorunları, Pepe üzerinden yapılan polemikleri de güçlendiriyor.


PEPE'YE İKİ KEZ TEKLİF GİTTİ, PEPE KABUL ETMEDİ

Real Madrid taraftarı ve Madrid basını, Pepe üzerinden başkan Perez'e eleştirilerini sıralamaya devam ederken; Madrid ile Pepe arasındaki sözleşme görüşmelerindeki gerçekler de ortaya çıkmaya başladı. 
Pepe'yi takımda tutmak isteyen ancak "uzun sözleşme" modelinden uzak durmak isteyen başkan Perez, Portekizli futbolcuya 2016 yazında bir yıllık sözleşme uzatma teklifi yaptı ancak bu teklif Pepe tarafından kabul edilmedi. 
Zidane'nın talebi doğrultusunda Pepe'nin sözleşmesi uzatmak isteyen Perez, Portekizli futbolcuya bu kez 2017 yazında bir teklif daha yaptı ancak bu teklif de süresinin 1 yıl olmasından dolayı reddedildi ve Pepe, Beşiktaş'a transfer oldu.

Real Madrid kötü gittikçe başkan Perez ve Zidane'a olan tepkiler özellikle Pepe üzerinden gelmeye devam edecek.

HABER YORUMLARI