Özbek'in 2016'dan dileği

Spor Toto Süper Lig ekibi Galatasaray'ın başkanı Dursun Özbek, 2016 yılı ile ilgili temennilerini resmi siteden yayınladı.
Özbek'in 2016'dan dileği
Spor Toto Süper Lig ekibi Galatasaray'ın başkanı Dursun Özbek, 2016 yılı ile ilgili temennilerini resmi siteden yayınladı.

İşte sarı kırmızılı kulübün başkanının yaptığı o açıklama;

Takvimde bir yaprak, Galatasaray'ın köklü geçmişinde ise başarılarla dolu 110 yıl geride kaldı.

2015 camiamız açısından kelimenin tam anlamıyla "unutulmaz" bir yıldı. Türkiye Süper Ligi'nde 20'nci şampiyonluğunu kazanarak formasına 4'üncü yıldızı takma onuruna erişen ilk takım olduk. Türkiye Kupası'nı ve Süper Kupa'yı müzemize götürdük. Ve tüm bunları, pek çok camia için gerilimle eşdeğer olan ama Galatasaray'da her zaman bir bayram havasında geçen seçim ortamında gerçekleştirdik.

Şimdi önümüzde yepyeni bir dönem var. Bu hem daha büyük hedeflere birlikte yürüyeceğimiz, hem de yıllardır ötelenen reform hamlelerini gerçekleştireceğimiz, Galatasaray için yeni gelir modelleri yaratacağımız, tesisleşme hamlesine hız vereceğimiz bir dönem olacak.

Dünden daha çok çalışacağız, daha çok mücadele edip daha fazla yorulacağız. Ama her zaman olduğu gibi yine biz kazanacağız.

Sahada emek veren sporcusuyla, her biri ülkenin en iyisi olan teknik adamlarıyla, elini taşın altına koyan yöneticileriyle, kenetlenen genel kurul üyeleriyle ve her koşul altında Sarı Kırmızı formanın peşinden yürüyen büyük taraftarıyla yeni zaferlere koşacağız.

Başta rakiplerimiz olmak üzere herkes şunu gayet iyi biliyor: Galatasaray kenetlendiğinde, Galatasaray Ailesi tek yumruk olduğunda karşısında hiçbir güç duramaz.

2016 yılının kulübümüz açısından büyük bir yenilenmenin, adeta bir yeniden doğuşun sembol yılı olacağına inancımla tüm camiamıza mutlu, sağlıklı ve başarılarla dolu bir sene diliyorum.

Dursun Aydın Özbek

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı