Ozan Tufan ve Simon Kjaer'den açıklamalar

Fenerbahçeli futbolcular Ozan Tufan ve Simon Kjaer, yeni sezondaki hedeflerinin zirvede yer almak olduğunu söyledi.
Ozan Tufan ve Simon Kjaer'den açıklamalar
Fenerbahçeli futbolcular Ozan Tufan ve Simon Kjaer, yeni sezondaki hedeflerinin zirvede yer almak olduğunu söyledi.

Sarı-lacivertli oyuncular, 2016-207 sezonu ve takımın son durumuyla ilgili FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

A Milli Takım formasıyla 2016 Avrupa Şampiyonası'nda mücadele eden Ozan Tufan, Fenerbahçe'nin kampına yeni katıldığını belirterek, "Bu seneyi inşallah en üst seviyede tamamlarız. Çok çalışıp en üst seviyelerde olmamız lazım." dedi.

Ozan Tufan, takıma yeni katılan oyuncuların olduğunu hatırlatarak, "Onlarla tanışıyoruz. Karakterli oyuncular. İnşallah çok güzel bir sezon olur. Sakatsız, kaza bela olmadan istediğimiz sonuçları alır, istediğimiz yerlere geliriz." ifadelerini kullandı.

Kjaer: "Tek hedef noktamız, galibiyetler" 

Fenerbahçe'nin tecrübeli savunma oyuncusu Simon Kjaer ise yeni sezonda da elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını belirterek, şunları kaydetti:

"Geçen sezonki hedeflerimiz ile hiçbir fark yok. Bizim tek hedef noktamız, galibiyetler. Başka hiçbir hedef olamaz. Taraftarlar da geçen sezondan farklı bir Simon görmeyecekler. Aynı adamı, aynı mücadeleyi, aynı kazanma isteğini ve arzusunu görecekler. Kendi performansım açısından geçen yılın aşağısında olma düşüncem yok. Takıma katkı verebilmek için elimden gelenin en iyisini sahaya koyacağım."

Takıma katılan oyuncuların tamamının iyi olduğunu vurgulayan Danimarkalı futbolcu, "Umarım sezon boyunca takıma çok fazla katkıda bulunabileceklerdir. Bazen taze kanlar getirmek önemlidir. Galibiyet açlığınızı arttırmanız açısından bu tarz hamleler önemlidir. Şu ana kadar çok fazla beraber antrenmana çıkma fırsatı bulamadık ama yeni arkadaşlarla takımımız adına mücadele etme konusunda heyecanlıyım." şeklinde görüş bildirdi.