Ozan Tufan gerçeği! Beşiktaş ve Galatasaray...

Fenerbahçe'de durumu henüz netlik kazanmayan Ozan Tufan'ın yurt dışına gönderilmeme sebebi Galatasaray veya Beşiktaş'a transfer olma ihtimali olduğu ortaya çıktı.
Ozan Tufan gerçeği! Beşiktaş ve Galatasaray...
Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olmasına rağmen, performansından çok kiloları ve özel hayatıyla anılan 22 yaşındaki yıldız hakkında sürekli olumsuz haberler çıkıyor. "Kilo aldı, kadro dışı kalınca bunalıma girdi. İdmanları aksatıyor" gibi söylentilerin gerçek olmadığı ortaya çıktı. 
Ozan'ın menajerlik şirketini değiştirerek Reza Fezali'yi geçtiği ifade edilmişti ancak hala Mirsad Türkcan'ın da ortağı olduğu Lian Sports ile çalıştığı belirtildi. Crystal Palace'ın son güne kadar Ozan'ı istediği ifade edildi ancak İngiliz ekibinin hedefine hiç girmedi. Ozan'ı Real Betis, Deportivo ve Partizan kanca attı. Kulüp Galatasaray ve Beşiktaş'a gider korkusuyla satmadı. 
BİRKAÇ MAÇLA KENDİNE GELİR
Ozan Tufan'ın kadro dışı kaldıktan sonra çalışmadığı yönündeki haberlerin de gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Tam tersine genç futbolcu, antrenör Hasan Özdemir eşliğinde antrenman kaçırmadan çalışmalarını sürdürüyor. Her sabah 10.00'da 2 saati bulan fizik ve kondisyon çalışmaları gerçekleştiriyor. Ozan'ın şu an için tek eksiği oynamadığı için maç ritmi olmaması. 
Affedilmesi gündemde olan Ozan'ın yeniden A Takım'a katılması halinde 3-4 idman ve birkaç maçla formunu bulabileceği konuşuluyor. Yönetim, Ozan Tufan'ın affedilmesi yönünde görüş bildiriyor. Teknik direktör Aykut Kocaman da Ozan'ın bu şekilde devam etmesi halinde takıma katılabileceği yönünde sinyaller vermişti.
AİLESİNİ GETİRDİ
Ozan Tufan'ın motivasyonunu üst seviyeye çekmek için ailesini de İstanbul'a getirdiği kaydedildi. 22 yaşındaki futbolcu, Bursa'da yaşayan ailesini İstanbul'da yaşamaya ikna etti. Onlarla daha çok vakit geçirerek hatalı davranışlardan uzak duruyor.
Fotomaç
HABER YORUMLARI