Ozan Tufan, Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını değerlendirdi

Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, sarı-lacivertli takımdaki ilk sezonunda şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.
Ozan Tufan, Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını değerlendirdi
Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, sarı-lacivertli takımdaki ilk sezonunda şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

Ozan Tufan, FB TV'ye yaptığı açıklamada takım olarak şampiyonluğu istediklerini belirterek, "İlk sezonumda şampiyonluğu yaşamak istiyorum." dedi.

Takımın tecrübeli kalecisi Volkan Demirel'in alınan şampiyonlukların ardından Bağdat Caddesi'nde gerçekleştirilen kutlamaları anlattığını vurgulayan Ozan Tufan, "Onları hayal ediyorum ve düşünüyorum. Çok güzel duygu olduğunu hissedebiliyorum ama tabii ki yaşamadan anlatamam. O duyguları bende yaşamak istiyorum. Ben şampiyon olacağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında 3 Nisan Pazar günü Osmanlıspor ile yapacakları maça değinen sarı-lacivertli oyuncu, şunları kaydetti:

"Fenerbahçe ve şampiyonluk için elimizden gelenin en iyisini yapmaya uğraşacağız. Osmanlıspor da zor bir ekip. Onların da Avrupa hedefleri var. Şampiyon olmamız gereken bir yıl, takım olarak şampiyonluğu istiyoruz. Osmanlıspor maçında iyi bir oyunla taraftarlarımızı memnun etmeye çalışacağız."

A Milli Takım olarak Avrupa Şampiyonası öncesi yaptıkları iki hazırlık maçını iyi geçirdiklerini vurgulayan Ozan, "Gruptan çıkmak istiyoruz. Avrupa Şampiyonası'nda milli takım olarak iyi bir yere gelmek istiyoruz. Öncesinde 3 tane çok önemli maçımız var, onları geçmemiz lazım. Zor bir gruptayız ama 13 maçtır yenilmeyen ve güçlü bir milli takım var. Çok ciddi bir şekilde hazırlanıp, o maçlara çıkıp Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA