Okan Buruk: "F.Bahçe'nin eksikleri var ama..."

Medicana Sivasspor teknik direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecekleri ilk devrenin son maçıyla ilgili açıklamalarda bulunudu.
Okan Buruk:
Medicana Sivasspor teknik direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecekleri ilk devrenin son maçıyla ilgili açıklamalarda bulunudu.

Buruk açıklamasında hakem hatalarından dert yanarak, "Ben 7 maçtır buradayım. Benim dönemimde de hep yaşandı ve bundan önceki dönemde de yaşanıyor. Buna bir dur demek gerekiyor. Hakem hatalarından ligde en çok canı yanan takımlardan biriyiz. O yüzden biraz daha dikkatli olunması gerekiyor, gerçekten burada çok emek veriyoruz ve çok hazırlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

BURUK: "FENERBAHÇE'NİN EKSİK OYUNCULARI VAR"

Fenerbahçe'nin cezaları nedeniyle oynayamayacak bazı isimlerinin kendileri için avantaj olduğunu kaydeden genç teknik adam: "Fenerbahçe şu an ligin 2'inci sırasında olan ve şampiyonluğa oynayan bir takım. Çok iyi bir kadrosu var, baktığımızda çok fazla seçenekli. Son hafta tabi ki sarı kart gören oyuncuları ve cezalı duruma düşen oyuncuları var. Forvet anlamında ön tarafta biraz daha sıkıntı yaşayacaklar. Belki eşitlenmiş olduk bu anlamda. Çünkü bizim de bir forvetimiz var." şeklinde konuştu.

Deplasmanda alınacak her puanın değerli olduğunu belirten "Fenerbahçe'nin de bir forveti var bu hafta, daha adil oldu. Ligin son maçı ve çok iyi bir takıma karşı oynayacağız ve elimizden gelenin en fazlasını yapacağız inşallah. Deplasmanda alınan puanlar her zaman değerlidir. Bunun için elimizden geleni yapacağız" diyerek açıklamalarını tamamladı.