Ohio'da Kral LeBron!

NBA All-Star gecesinin ardından verilen ara sona erdi. TSL ile gece 02:00'de başlayan mücadelede Washington Wizards, evinde Utah Jazz'ı konuk etti.
Ohio'da Kral LeBron!
NBA All-Star gecesinin ardından verilen ara sona erdi. TSL ile gece 02:00'de başlayan mücadelede Washington Wizards, evinde Utah Jazz'ı konuk etti.

İki takım da maça iyi başladı ve izleyenlere keyifli bir gece sundular. Mücadelenin ilk çeyreği bulunan karşılıklı sayılarla geçilirken, ev sahibi Washington Wizards 28-23 önde bitirdi. Maçın ikinci çeyreğinde ise üstünlük yine Wizards'taydı. Washington Wizards, karşılaşmanın ilk yarısını 49-42 önde tamamladı.

Utah Jazz'ın 3. Periyotun başındaki hareketlenmesi işe yaradı ancak uzun sürmedi. Maçın kontrolünü tekrar eline alan Washington Wizards, son çeyreğe 76-68 önde girdi. Mücadelenin son perdesinde ise Washington Wizards farkı açtı. Oyundan kopan rakibi karşısında etkili olan Wizards, maçı 103-89 kazandı.

Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls
LeBron James'in liderliğinde evinde Chicago Bulls'u ağırlayan Cleveland Cavaliers, taraftarı önünde çok da zorlanmadan kazanmayı başardı.

İlk periyotta iyi başlayan Cleveland Cavaliers, 26-19 önde tamamladı. İkinci periyotta maça ortak olan Chicago Bulls, farkı kapattı. Maçın ilk yarısı 48-42'lik Cleveland Cavaliers üstünlüğüyle sona erdi.

3. periyotta ev sahipliğini hissettiren Cleveland, LeBron önderliğinde tekrar farkı açtı. Rakibini domine eden Cleveland Cavaliers, 3. Çeyreği 78-14 önde bitirdi. Maçın son çeyreğinde de üstünlüğünü sürdüren Cleveland, karşılaşmayı 106-95 kazandı.

Cleveland Cavaliers'ın yıldızı LeBron James, 25 sayı 9 asist ve 9 ribauntla oynadı, Triple-double'ı kaçırdı.