Neymar o hocayı istemiyor

Barcelona’nın süper yıldızı Neymar, kulübün Carlos Unzue’yi teknik direktör yapması halinde takımdan ayrılacağını açıkladı.
Neymar o hocayı istemiyor
Barcelona'da geçtiğimiz günlerde teknik direktör Luis Enrique'nin yardımcısı Unzue ile tartışan ve yardımcı antrenör hakkında tavrı netleşen Neymar, sezon sonunda Enrique'nin yerine Unzue'nin getirilmesi halinde takımdan ayrılacağını yönetime bildirdi.

“O VARSA BEN YOKUM”

El Mundo Deportivo'nun haberine göre Barça'nın Brezilyalı yıldızı Neymar, takımın asistan menajeri Juan Carlos Unzue'nin sezon sonunda takımdan ayrılacak Luis Enrique'nin yerine geçmesi halinde kulüpte kalmayacak. Barça yönetimini ayrılıkla tehdit eden Neymar'ın tavrının kesinlikle değişmeyeceği de belirtildi.

SERT TARTIŞMIŞTI

Brezilyalı yıldız ile şu an takımın asistan menajeri arasında bir antrenmanda sert bir tartışma yaşanmış, İspanyol antrenör Neymar'ın tembelliğinden yakınarak “Böyle devam edersen sonun Ronaldinho gibi olacak” diye bağırmıştı. Bunun ardından sinirlenen Neymar, takımın içinde bir grupla birlikte Unzue'ye tavır koymuş ve ikili arasında uzun süren bir gerilim başlamıştı.

HABER YORUMLARI