Nani: "Ben bir söz verdim..."

Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Nani, Kayserispor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.
Nani:
Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Nani, Kayserispor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Nani, maçla ilgili değerlendirmesinde, "Kendimizi bu maça adadık ve son dakikaya kadar oynadık. İnancımız sayesinde, taraftarımıza armağan ediyorum. Bazen maç içerisinde heyecanla pozisyonları kaçırdığımızda onlar da heyecanlanıyorlar, taraftarımızdan sabır diliyorum. Önümüzde zor maçlarımız var, biraz daha sabırlı olmaya ihtiyacımız var. Onların sayesinde galibiyetle ulaşacağız." ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım'ın Çin'den gelen teklifler ile ilgili yaptığı açıklama ilgili ise Portekizli yıldız, "Buraya hedeflerle geldim. Şampiyon olmak istiyorum. İlk günden bu yana harika ağırlıyorlar beni. Bana verdiği güvenden dolayı başkana teşekkür ediyorum. Sözleşmemin sonuna kadar burada kalmak istiyorum. Her sene şampiyonluklarla kupalar almak istiyorum" diyerek açıklamalarını noktaladı.

Fenerbahçe'nin Kayserispor karşısında kalesini koruyan isim Fabiano ise takımının direncini takdir ettiğini ve kazanarak tur atladıkları için  mutlu olduklarını söyledi.

Fabiano maçla ilgili açıklamasında, "Takımımızı tebrik etmek istiyorum. Kaliteli bir takım ile karşılaştık. Rakip kaleye gittiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik daha farklı skor alabilirdik. Bu takımı her kulvarda şampiyon yapabilmek için çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.